631
648

آره عشقمممم😍😍😍مرسیی.خیلی دعاتون کردم..تامیک زدم ک قلبش میزد😍😍😍😍😍لک ببنیم کم شده ولی شیاف و ق ...

خب خدارو شكر عزيزم 😍😍😍

خيلي خوشحال شدم عشقم 😘😘😘😘

ب فندقت بگو واس منم دعا كنه ماه بعد مامان شم 😃😃😃😃❤️❤️❤️

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدا جونم شكرت ❤️       ❤️خدا جونم به همه ي منتظرا ني ني سالم بده ❤️  ❤️خدايا خيلي دوست دارم ❤️ 
678

استارتر کجااااااااایی بیا بچه ها اسم انتخاب کردن

جان مادر نمی آیی؟... چین های پیشانی مادر هنوز به تعداددلخواهت نرسیده که نمی آیی؟... راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟ یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟... عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمیایی؟ زبانم قاصر است نمیایی؟... نازنین فرشته مادر، خدا در نزدیکی توست؟... اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است، اجازه بگیر و به درونم بیا
602
خب خدارو شكر عزيزم 😍😍😍 خيلي خوشحال شدم عشقم 😘😘😘😘 ب فندقت بگو واس منم دعا كنه ماه بعد مامان ...

حتما دعاتون میکنم ممنون عشقممم😍😍😍😍

خاله های عزیزم از ته قلبتون صلوات بفرستین من بسلامت و بموقع بیام بغلِ مامانم👧آخه مامانم خیلی داره سختی میکشه.فقط یه ماه ویه کمی دیگه مونده.💕هانا💕(دوستانِ عزیز من اعلانهامو نمیخونم لطفا اگر سوالی پرسیدین جوابی نگرفتین ناراحت نشین💖هر جا دیدین آنلایین هستم بپرسین با تشکر)❤

نیلای  نیلگون نیلسا نیلیا آیسو رونیا هانا نفس

نویان آراد رایان بنیامین کیان رادین رادوین 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فال میگرفتم همانا حضرت حافظ فرمودند:  خوشا مردی که خانومش تو باشی 😆😜بیا😒حافظم فهمید، نیمه ی گور به گور شده عزیز خبر مرگت😬حلواتو بخورم😐 هر جا هستی پاشو بیا دیگه 😠😤👊راستی تولدمم نزدیکه 😌 سر راه خواستی بیای😆کیک و کادو به همراه گل 🌹💍و شیرینی یادت نره😐بله همینه که هست 😠دیر اومدی زود نخواه برو😒😂
ای جاااان😍فدای قلب کوشولوش😍😘

فدات بشم مهربون😍😍😍

خاله های عزیزم از ته قلبتون صلوات بفرستین من بسلامت و بموقع بیام بغلِ مامانم👧آخه مامانم خیلی داره سختی میکشه.فقط یه ماه ویه کمی دیگه مونده.💕هانا💕(دوستانِ عزیز من اعلانهامو نمیخونم لطفا اگر سوالی پرسیدین جوابی نگرفتین ناراحت نشین💖هر جا دیدین آنلایین هستم بپرسین با تشکر)❤
613
چرااینجوری شدن واسه منم اینجوری شده بدم میاد    

نمیدونم استیکرای سایت اینطوری شده از اموجی های موبایلت استفاده کن😄😄😄

قلبم همسرم ❤ بهونه نفس کشیدنم دخترم 💖 جونم مامانم 💜 عمرم داداشم 💙
تازه نی نی یارمیگفت احتمالا استیکرای قبلی که متحرک بودنوبرگردونن؛اوناکه نیومدن هیچ.همیناروهم به فناد ...

پس بقیه چرااستکیراشون مث قبله ولی واسه مااینجوری شده

تحمل نداره نباشی دلی ک توتنهاخداشی
647