834
648
 اسم‌ به توچه

چه خشن گفتی !😁

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

آره عشقمممم😍😍😍مرسیی.خیلی دعاتون کردم..تامیک زدم ک قلبش میزد😍😍😍😍😍لک ببنیم کم شده ولی شیاف و ق ...

خب خدارو شكر عزيزم 😍😍😍

خيلي خوشحال شدم عشقم 😘😘😘😘

ب فندقت بگو واس منم دعا كنه ماه بعد مامان شم 😃😃😃😃❤️❤️❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدا جونم شكرت ❤️       ❤️خدا جونم به همه ي منتظرا ني ني سالم بده ❤️  ❤️خدايا خيلي دوست دارم ❤️ 
771

استارتر کجا رفتی !

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
857
خب خدارو شكر عزيزم 😍😍😍 خيلي خوشحال شدم عشقم 😘😘😘😘 ب فندقت بگو واس منم دعا كنه ماه بعد مامان ...

حتما دعاتون میکنم ممنون عشقممم😍😍😍😍

دلم ضعف میرود برای دنیای مادری👩‍👧دنیایی که متعلق به خودت نیستی🤞و همه جا حضور کسی❤را احساس میکنی که آنقدر بی پناه است که فقط آغوش تو آرامش میکند💖

نیلای  نیلگون نیلسا نیلیا آیسو رونیا هانا نفس

نویان آراد رایان بنیامین کیان رادین رادوین 

ما قد بلندا مثه ماشین شاسی بلند میمونیم 😎 هر کسی نمیتونه ما رو داشته باشه 😆😛 
ای جاااان😍فدای قلب کوشولوش😍😘

فدات بشم مهربون😍😍😍

دلم ضعف میرود برای دنیای مادری👩‍👧دنیایی که متعلق به خودت نیستی🤞و همه جا حضور کسی❤را احساس میکنی که آنقدر بی پناه است که فقط آغوش تو آرامش میکند💖
845
چرااینجوری شدن واسه منم اینجوری شده بدم میاد    

نمیدونم استیکرای سایت اینطوری شده از اموجی های موبایلت استفاده کن😄😄😄

اگه من فامیلیم " آزاد" بود اسم بچمو میذاشتم:     "از هفت دولت"   
تازه نی نی یارمیگفت احتمالا استیکرای قبلی که متحرک بودنوبرگردونن؛اوناکه نیومدن هیچ.همیناروهم به فناد ...

پس بقیه چرااستکیراشون مث قبله ولی واسه مااینجوری شده

تحمل نداره نباشی دلی ک توتنهاخداشی
832