2703
2553
من خودم حس میکنم اولی شیک تره ؟ نظر شما چیه؟

منم دومی یه حس بهتری بهم میده ولی دومی با لباس های بیشتری میتونی بپوشی ولی اولی خوبه

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دومی یه حس بهتری بهم میده ولی دومی با لباس های بیشتری میتونی بپوشی ولی اولی خوبه

ببخشیداشتباه شداولی حس بهتری بهم میده قاطی کردم😐

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  
2720
کانال تلگرامه  تازه دامنم دارن

اگه میشه لینکشو بذار.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
استاتر یه سوال بپرسم ؟؟؟ اینا رو چطوری میخوای ست کنی و بپوشی عکس داری منم ببینم ؟

روسری و ساقو میتونی از ریز چادر ست کنی 

برا تو خونه هم اگه دامنش باشه  میتونی یه کت بپوشی بقیه هم باهم ست هستن یه کت ی که رنگش نزدیک به رنگ روسریو دامن و ساق دستته

هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1

به نظر منم توی عکس دومی قشنگتره. اینترنتی میخوای خرید کنی؟ آخه من تا تن خور شال و روسری و مانتو و.. نبینم نمیتونم انتخاب کنم. خیلی وقتا یه چیزی خوشگل بوده به من اصلا نیومده و برعکس ظاهراً قشنگ نبوده اما سرم کردم یا پوشیدم محشر بوده 🙄.

2714
2706