2726
عنوان

کم شدن تحرک جنین. لطفا کمکم کنید.

2417 بازدید | 20 پست

سلام.

من هفته 25 هستم. دو سه روزه تحرک پسرم کم شده، یا خیلی ضعیف هستش یا پایین. گاهی حس میکنم تو واژگون حرکت میکنه.

بعد غدا حس میکنم حرکاتش رو اما خوب نسبت به قبل پایین تر و ضعیف تره.

البته روزی یکی دو بار از رو شکم میبینم تکون هاش رو.

شنبه پیش دکترم بودم صدای قلبش رو شنیدم.

دکترم گفت اگه کم شده میخوای سونوگرافی بده.

به نظرتون لازمه سونوگرافی؟

نمیخام پسرم رو بیخودی اذیت کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مسلما نظر دکترتون مهم تره

ینی ما بگیم سونو نده نمیدی؟؟؟!!!!

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
تو واژنم منظورم بود

عزیزم منم دقیق مثل شمام حرکت پسرم کم شده بیشتر وقتا تو واژنم حرکتش و حس میکنم، همین روز شنبه سنو بودم همه چیش خوب و سالم فقط دکتر گفت چون بزرگتر میشه حرکتش کمتر میشه اصلا نگران نباش ، اون حرکتی که تو واژن حس میکردم بخاطر به پا بودنشه الهی قربونش بررررم

بر مــــــحمد وال مــــــحمد صلــــــــــوات
نه عزیزم. دوست دارم تجربیات دیگران رو بدونم. تجربه بارداری اولم هست. کسی هم از اطرافیان نیست که بتون ...

منم تو هفته بيست و چهارمم اما حركاتش كمه يعني هر چهار پنج ساعت شما چجوريه حركاتش ؟ هر چند ساعته؟

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

عزیزم منم دقیق مثل شمام حرکت پسرم کم شده بیشتر وقتا تو واژنم حرکتش و حس میکنم، همین روز شنبه سنو بود ...

منم بچه م به پاست😍😍😍قشنگ زیر دلم و تو واژنم ضربه هاشو احساس میکنم.اوج ضربه هاشم تو هفته 23-25 بود.الان خیلی کمتر شده.چون فک کنم جاش تنگ تر شده

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
نه عزیزم. دوست دارم تجربیات دیگران رو بدونم. تجربه بارداری اولم هست. کسی هم از اطرافیان نیست که بتون ...

اگه میخوای از سرحال بودنش مطمئن شی ،شیرینی بخور بعد به پهلوی چپ بخواب ، اگه شیطونی کرد ، این یعنی خیالت راحت مامی من حالم خوبه  

بر مــــــحمد وال مــــــحمد صلــــــــــوات
2706