2410
2553
عنوان

بارداري و خونريزي

209 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

من تو هفته ي چهار بارداري بودم اما از پريشب يهو به خونريزي افتادم بدون اينكه قبلش لكه بيني داشته باشم..خونريزي به همراه درد كمر

كه از فرداش ديگه درد كمرم كم شد و زير دلم درد ميكرد اما نه به اونصورت كه نشه تحمل كرد...از ديشب هم بعد هربار ادرار مثانه م درد ميكنه...مقدار خونريزي كم شده  الان درد هم همينطور مگر بعد از ادرار 

سوالم اينه واقعا سقط كردم يا ميشه هنوز اميدوار بود با اون حجم خونريزي؟؟؟

ممنونم از پاسخگوييتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من كل نه ماه زايمانم هر ماه سر تايم پريوديم پريود ميشدم و شديد خونريزي داشتم.. هر رنگ و مدلي كه بگي.. همش تو سونوگرافي بودم و هيچ دليلي پيدا نكردن كه فهميدم من از اون دسته هايي هستم كه تو بارداري هم پريود ميشم.. خداروشكر بچم سالم و ناز و خوشگل به دنيا اومد.. درد هم خيلي خيلي كم زير دلم درد ميگرفت

اونجا اوژانس نیست؟

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2706