2737
2734
عنوان

كسي اين اسم شنيده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 136 پست

خب سلیقه شخصیش این بوده.

ولی من به شخصه معتقدم باید اسمی روی بچه خودم بذارم که جهت گیری مذهبی بهش نده.

ولی اسم های مذهبی قشنگی هست که به بچه حس خوبی میده.این اسم های ثقیل مثل ام ابیها شاید تاثیر منفی هم بذاره رو بچه.

این نظر شخصی منه.💟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روزپیش مطب دکتربودم واسه دخترم بعد منشی نفرقبلیمو صدازد نازینه فلان تعجب کردم گفتم اسم قحطیه مگه آخه نازینه 1جوریه یاد 1حیوون افتادم😕😐

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕

استاتر هدفت چیه واقعا

میخای همه بگن آره و باهت موافق باشند کیف میده؟

کارشون جالب نبوده 

ولی ب من و شما ربطی نداره

الان تو پست قبلی هم گفتن اسم عربی می‌شنوی مثله آتیلا ،کارودلین،و... ک واقعا یا معنی ندارن یا معنیش بده

ولی بازم من و شما بیاییم اینجا هی اه اه پیف پیف کنیم نتیجه داره؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
کاتولیک تر از پاپ که میگن حکایت ایناست.😐

واسه بچه بعدیش میخواییم امضای تو رو پیشنهاد بدیم😂😂😂😂

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
راستش تا حالا اصلا نشنیده بودم 

من كه اصلا هنگ كردم واسه همين پرسيدم اسم تو راهيشونو ميخوان چي بزارن ام ابيها رو كه گفت ديگه شاخ دراوردم

خدایا مواظب پسر کوچولوم باش
چند روزپیش مطب دکتربودم واسه دخترم بعد منشی نفرقبلیمو صدازد نازینه فلان تعجب کردم گفتم اسم قحطیه مگه ...

😂😂😂😂

شاید نارینه بوده

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2738

بنت الهدی اسم مدرسه دیده بودم😐ام ابیها آخه لقبه🤔هدیه الرضا ب قول بچها دختره یا پسر فردا بخوان اذیتش کنن صداش میزنن رضا😟

خواهر دوستم اسمش ام الیاسین بود بعد صداش میزدن امی😟

این حرفا مال تو نیست😁ببر بذار سر جاش😂

ام ابیها لقب حضرت فاطمه است به معنی مادر پدرش، چون تو دوره کودکی مادرشون رو از دست دادن و به پدر رسیدگی میکردن پیامبر این لقب رو بهشون دادن. ولی تا حالا نشنیده بودم کسی این رو به عنوان اسم استفاده کنه. 

به نظرم کار شایسته ای نیست. اولا چون خاص شخصیت حضرت زهراست و دوما چون در مورد اون دختر بچه معنی جالبی نداره

اینا نتیجه افراط ی عده اس😎

آخه این چه کاریه مگه ثبت احوال میزاره اینجوری اسم بزارن بعضی القاب مختص خود ائمه اس چرا اینکار میکنن میخواست مذهبی بزاره درست بزاره چرا یه طور گذاشته که باعث سخره شدن اون لقب و اسم بشه اخه رضا برای دختر😐😐من خودم دخترم نازنین زهراست و هم حسین طاها این چه کاریه اخه میکنن😯😯😯😯😯😯

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2706