2703
2553
من دکتر بخاطر لک بینی که دوسه روز قبل پریودداستم برام تجویز کرد و پریودم منظمه ولی الان 5تادونه ازقر ...

ایشالا ک حواس لانه گزینیم کوچولوته.

من تو این دوماه ک اقدام کردیم امیدوار بودم اما پری نا امیدم میکرد ایشالا خدا جوابمونو بده

ف.یلتر شم؟؟...سایفون شدن بلدی؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اونروز که لک دیدم خیلللی کمرم دردمیکرد و زیر دلمم دردمیکردولی شدیدنبود

ملایمت نشون میده بارداری.چقدر تا موعد پریت مونده؟؟؟؟

2456
تقریبا5روزدیگه ولی الانم یه حسایه خیلی کوچولو مث پری دارم.میگم شایدم مال دوفاستون باشه 

ایشالا ک مامان میشی حتما خبرشوبهمون بده

ایشالا ک حواس لانه گزینیم کوچولوته. من تو این دوماه ک اقدام کردیم امیدوار بودم اما پری نا امیدم میک ...

دقیقا منم همینطور من3ماهه اقدام کردم هربارم همه علائمو داشتم جزلک بینی که اونم این ماه دیدم سینه راستمم یه کوچولو درد میکنه میزنه به دستم دردش.نمیدونم بخداعلائم گول میزنه آدمو

دقیقا منم همینطور من3ماهه اقدام کردم هربارم همه علائمو داشتم جزلک بینی که اونم این ماه دیدم سینه راس ...

عزیز دلم تو ک همه علایم رو داری

من جز عقب افتادن پری چیزی ندیدم تا اینکه این ماه لک دیدم. پنج روز دگ منتظر خبرای خوشتم عزیز

2714
حتما عزیزم شمام حتما خبرم کن هرچندکه من ناامیدم وهمش منتظرم پریم😂همش خودمو تست میکنم

چشم خانومت نا امید نباش مواظب خودتو باش ک ایشالا مامان شدی

عزیز دلم تو ک همه علایم رو داری من جز عقب افتادن پری چیزی ندیدم تا اینکه این ماه لک دیدم. پنج روز د ...

آخه من هرماه علائم داشتم عزیزم😂بخاطر این دل نمیبندم همش وسوسه میشم بیبی چک بذارم ولی میگم زوده ناامیدمیشم

آخه من هرماه علائم داشتم عزیزم😂بخاطر این دل نمیبندم همش وسوسه میشم بیبی چک بذارم ولی میگم زوده ناام ...

بازم هر چی خدا بخواد

2706