2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز عقب زدی؟

من همیشه پریام منظم بود دوماهه اقدام کردیم هر دوماه ی هفته عقب افتاد دومین ماه پریم دوهفته طول کشید الان هف هشت روزه پاک شدم و دوباره اقدام کردیم دیروز ی قطره خون رقیق دیدم بعدش دوروز لک بینی آیا احتمال بارداری هس؟تا پری بعدیم نه روز مونده

ف.یلتر شم؟؟...سایفون شدن بلدی؟؟؟ 
2731
من همیشه پریام منظم بود دوماهه اقدام کردیم هر دوماه ی هفته عقب افتاد دومین ماه پریم دوهفته طول کشید ...

شک نکن لانه گزینیه

مبارکه

اگه سونو بدی نشون میده

ولی بهتره صبرکنی هفته دیگه آز خون

یاچندروز بعدش بی بی چک

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
2738
شک نکن لانه گزینیه مبارکه اگه سونو بدی نشون میده ولی بهتره صبرکنی هفته دیگه آز خون یاچندروز بعدش ...

همیشه خبرهای خوش بدین عزیزانم دعا کنین برام 

شک نکن لانه گزینیه مبارکه اگه سونو بدی نشون میده ولی بهتره صبرکنی هفته دیگه آز خون یاچندروز بعدش ...

سلام بچه ها منم روز 20پری از صب تاغروب لک دیدم ولی قبلش به شدت کمرم دردمیکرد وزیر دلمم یجورایی بود بعدازلک کمردردم خوب شد ولی الان باز یه حسایی مث پری دارم ودوفاستونم مصرف میکنم نمیدونم ازعلائم دوفاستونه یا..😢

سلام بچه ها منم روز 20پری از صب تاغروب لک دیدم ولی قبلش به شدت کمرم دردمیکرد وزیر دلمم یجورایی بود ب ...

منم از این قرص مصرف میکنم ولی بعد لک شروع کردم دکترم میگفت اکه ب موقع مصرف نکنی و بینش فاصله بیفته باعث لک و خونریزی میشه ایشالا ک هم من هم تو مامان شیم

منم از این قرص مصرف میکنم ولی بعد لک شروع کردم دکترم میگفت اکه ب موقع مصرف نکنی و بینش فاصله بیفته ب ...

من دکتر بخاطر لک بینی که دوسه روز قبل پریودداستم برام تجویز کرد و پریودم منظمه ولی الان 5تادونه ازقرص که خوردم بعدش تا یکروز لک دیدم...ان شاالله عزیزم ولی نمیدونم چراانقدناامیدم

2706