2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پسرم هنوز پا میشه شبا برای شیر شما چه کار کردین 

شیر خشکی بود الان شبا اب و نبات میدم ولی میترسم دندونش خراب بشه شما چه جوری گرفتین از شیر شب ؟ شبا چند بار بلند میشه 

من پسرم هنوز پا میشه شبا برای شیر شما چه کار کردین  شیر خشکی بود الان شبا اب و نبات میدم ولی م ...

من دو سه شب شیر شبشو دادم بعد قبل از خوابش خوب سیرش میکردم نصف شب یکی دوبار بیدار میشد اب و سوپ میدادم بعده دو شب دیگه بیدار نشد

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
من پسرم هنوز پا میشه شبا برای شیر شما چه کار کردین  شیر خشکی بود الان شبا اب و نبات میدم ولی م ...

من که هنوز شیر روزشم نگرفتم شیر خودمم میدم خیلی غصه می خورم

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

من از دو سالگی هر دفعه یه چیز و میدم ولی واقعا اثر شو دیدم بچم به نسبت بچه های همسن خودش قدش بلند تره نسبت به ویروس ها بدنش مقاوم تره وزنش بیشتره 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2738

من سانستول ساده بعد سانستول اهن دار . ول کیدز . کیندر . ویتانه . سندروس . اسماویت . مینادکس. زینک پلاس . اینارو دادم و راضی ام 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
من از دو سالگی هر دفعه یه چیز و میدم ولی واقعا اثر شو دیدم بچم به نسبت بچه های همسن خودش قدش بلند تر ...

از لحاظ ژنتیکی حتما خوبه !چون میگن ژنتیک مهم تره !میشه بگید دقیقا چند وقتشه و قد و و زنش چقدر؟!

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

الان چهار سال و نیمه نوزده کیلو هست قدش یادم نیست دو ماه بردمش برای چکاپ دکترش خیلی راضی بود چون تو خانواده همسن بچم زیاد داریم پسر من از نظر فیزیکی از اونا بهتره