2726
چجوری میخوردیشون  ابپز؟چیکارش کنم

لوبیا جشم بلبلی رو لوبیا پلو درست میکردم یا ابپز میکردم با ماست یا کاهو‌میخوردم

لوبیا چیتی خوراک‌لوبیا

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
مربا شیرت خوب بود؟

نه عزیزم من بادوم رو رعایت نکردم ولی زن داداشم رعایت کرد شیرش عالیههههه  هرچی گف بخور گفتم من همین الانم شیر دارم چه برسه بعد زایمان نخوردم

شیردادن به بچه روهم  درست یاد نداشتم

اصن نمیدونستم باید سینه ای که سفت شده رو خالیش کنم شیرم کم شد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچمم قد۵۵ وزن ۴ و خورده ای دنیا اومد

2728
دیگ چ کارایی بکنم؟

حتما کاسنی رو بخور 

من دو تا برادر زاده هام و خواهر زادم اصلا نگرفتن 

خواهرم بعدی رو که زایید کاسنی کم خورده بود زردی خفیف داشت 

تا دو ماه زرد بود بدنش

اگه میخوری اصلشو پیدا کن این عطاری ها همه آبه و اسانس و عرق نیس

ولی خیلی تاثیر داره ریسک نکن استفاده نکنی

کار خوبه خدا درست کنه.....