2726

عرق کاسنی زیاد تاثیری نداره اگه برای زردی میخایی بخوری..من هفته های آخر بارداریم همش گرمیجات میخوردم نوزادم زردی نگرف خداروشکر ..بسته به گروه خونیه نوزاد و کبدش داره 

به یاد پارسال دوران بارداریم💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عرق کاسنی ده روز به زایمان ولی تاثیرم نداره اگه برا زردی میخوری

دلسترم اگه برا وزن جنین میخوای نخور  زیادخودت قند میگیری

با لوبیا چشم بلبلی لوبیا پلو درست کن بخور هفته چهار بار از الان

با لوبیا چیتی خوراک لوبیا

گوشت ومرغ کبابی

قند و نمک حذف که ورم نکنی

انبه

لبنیات کم چرب زیاد بخور 

بادوم ماه اخر حتما زیاد بخور برا شیرت ،شیرتو مقوی و چرب میکنه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
وزن بچه ات چقد بود 

اخرین سونو بیستو چهارهفتگی رفتم باید گفت سیو دوهفته باید بری ببینم وزنش چقده خودت چندکیلو اضافه کردی؟

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

من یه ماه اون لوبیا چیتی و لوبیا چشم بلبلی رو خوردم از ۲۱ هفته شر‌وع کردم بچم افتاد رو‌روند رشد بالا (سه هفته از سنش بیشتر بود)دیگه رژیمم دادن تا اخر😅😅😅

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

من ماه اخر خوردم روزی یه لیوان کاسنی و شاطره بعد تولد هم شیر نداشتم شیر خشک دادم جند روز اول

بچم زردی نداشت با اینکه گروه خونیش سازگار نبود 

میوه هم کلا توی طول بارداری فراوووون خوردم

لبنیات حتما زیاد بخور من قد بچم نسبت به اندازه های دیگش خیلی کمتر بود دو هفته همش لبنیات خوردم دوباره رفتم سونو قدشم بلند شده بود

اب زیاد بخور

پیاده روی حتما داشته باش که خودت چاق نشی و ورم نکنی بچه ام بهتر وزن میکیره

به پهلوی چپ بخواب بیشتر

من یه ماه اون لوبیا چیتی و لوبیا چشم بلبلی رو خوردم از ۲۱ هفته شر‌وع کردم بچم افتاد رو‌روند رشد بالا ...

چجوری میخوردیشون  ابپز؟چیکارش کنم

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2706