2737
2734
عنوان

اجاره خونه

196 بازدید | 9 پست

سلام میشه برام صلوات بگین زودتر خونه پیدا کنیم باید خونمون رو خالی کنیم صاحبخونه گفته خونه رو لازم داره چند روزه دنبال خونه ولی پیدا نمیشه یا خوب نیست یا اجارش بالاس میشه این موقع شب برام صلوات بگین تا بحق نفس حق شما زودتر خونه پیدا کنیم خونه ای که خوب باشه وصاحبخونه خوب 😃😃

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹

😊😊😊😊

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من فرستادم ان شالله پیدا کنی

ممنون عزیزم ❤❤

فرستادم عزيزم ايشالا كه زودتر پيدا ميكنين

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
اجارش بالاست؟ الان اتفاقا باید پایین باشه که مام دنبال خونه‌ایم

اره برا ما زیاده 😔😔 ان شاء الله شماهم خونه دلخواهتو پیدا کنی هرچه زودتر ❤❤

فرستادم عزيزم ايشالا كه زودتر پيدا ميكنين

ممنون ❤ ان شاء الله خدا دلتو شاد کنه 😍😍

2738

ما هم شرایط شما رو داریم. باید جابجا بشیم پولمون کمه. خیلی حس بدیه. امشب به پدرشوهرم گفتیم یه مقدار بهمون بده دو ماهه پس میدیم به شوهرم گفت برو از بابای مریم بگیر اون داره. خیلی دلم گرفته. میخواستم قبل زایمان خونه رو جابجا کنم...

وقتی برای دیگران لقمه بزرگ تر از دهانشان باشی، آن ها چاره ای ندارند جز آنکه"خردت کنن"تا برایشان اندازه شوی... پس مراقب معاشرت هایت باش
ما هم شرایط شما رو داریم. باید جابجا بشیم پولمون کمه. خیلی حس بدیه. امشب به پدرشوهرم گفتیم یه مقدار ...

😢😢😢😔😔 ان شاء الله خدا خودش کمکت کنه عزیزم واقعا خیلی سخته مستاجری ان شاء الله همه مستاجرها خیلی زود صاحبخونه بشن و ان شاء الله شماهم یه خونه خوب پیدا کنین وزودی خودتون صاحبخونه بشین ❤❤❤