موضوع بحث

بیاید از گدا بازیامون بگیم :)

51433 بازدید | 915 پست

به نام خدا  

همه ی ما با اینکه وضع مالیمونم خوبه ولی خب یه سری گدا بازیایی داریم دگه  

مثلا من خودم قاشقی ک باهاش عسل میریزم تو ظرفو دلم نمیاد بندازم تو سینگ دلمم نمیاد اون همه عسلو بکنم تو حلقم ولی خب مجبور میشم بخورم بعد بزارم تو سیگ

یکی دیگشم مثلا وقتی یه خوراکی خوشمزه دارم دلم نمیاد بخورمش  

حالا شمام بگید تا من بازم یادم بیاد...

.

تاپیک فان میباشد! ورود معلمین اخلاق نما ممنوع...حتی شما دوست عزیز ؛)

کاش کفتر بودم میRiدم به بعضیاتون :/  

در راستای تاپیک فقیر فقراست دیگه 😁

❤️ براے پــسرم ❤️  آمـــــــدی جانم به قربانت بیا خــــــوش آمدی ❤مـــــــی سپارم سر به پیمانت بیا خـــــــــوش آمدی❤خـــــــوب می دانی که من باعشق تو شاعـــــــر شدم ❤شعــــــــر ها یم نذرچـــــــشمانت بیا خــــــوش آمدی ❤انتظارت می کــــــــشیدم سال ها ای نازنین❤می رسانم من به سامانت بیا خـــــــوش آمدی ❤گر چه من در این غزل بـــــــسیار من من کرده ام ❤این منم هایم به قربانت بیا خـــــــــوش آمدی❤در خــــــــیالت آمده الیاس خوشحالی چه قدر❤قلـــــــــب من آماج پیکانت بیا خـــــــــــوش آمدی

من تخمه میشکنم اگه مغز تخمه بیفته زمین ،کلا بیخیال تخمه شکستن میشم‌ تا اون مغز تخمه مفقود پیدا بشه  

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!

وقتیkfc میخرم دوست دارم تا ذره اخرشم بخورم دلم نمیاد بریزم دور

♀منــــم بعضـی وقتهــا یهـــــویی دلـــ♡ــم میگیــره😞آخـــه یــه وقتـایـــی آدم یهــــ♡♀ــویی میفهمـــه چقــدر تنهاس☜i am tanha☞ 

نمیدونم اسمش گدابازیه یا نه اما حیفم میاد الکی اب رو باز بذارم کل دغدغم اینه اب هدر نره شوهرمم میگه خسیس😂

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
اخ اخ زعفرون که دم میکنم تا قطره اخرشو تو لیوانی که دم کردم لیس میزنم من😂😂

من توش آب میریزم‌میخورم.😅😅

البته قبلا الان نه.

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه از ته دلتون برای سلامتی خانوادم یدونه صلوات بفرستین😚🌸.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ 

من ظرف شعله زرد نذری رو.شستم توش ترشی ریختم واسه جاری 

نمیدونم چرا از یه شیشه دوتومنی دریغ کردم!!!!!

خدایا ممنونم که مواظبی این داستانها که چه عرض کنم اراجیف نی نی سایتی با تم خیانت رو نخونم یا اگه یکی دوصفحشو خوندم باور نکنم,فدات,فدات