834
44
عنوان

بیاید از گدا بازیامون بگیم :)

51649 بازدید | 915 پست

به نام خدا  

همه ی ما با اینکه وضع مالیمونم خوبه ولی خب یه سری گدا بازیایی داریم دگه  

مثلا من خودم قاشقی ک باهاش عسل میریزم تو ظرفو دلم نمیاد بندازم تو سینگ دلمم نمیاد اون همه عسلو بکنم تو حلقم ولی خب مجبور میشم بخورم بعد بزارم تو سیگ

یکی دیگشم مثلا وقتی یه خوراکی خوشمزه دارم دلم نمیاد بخورمش  

حالا شمام بگید تا من بازم یادم بیاد...

.

تاپیک فان میباشد! ورود معلمین اخلاق نما ممنوع...حتی شما دوست عزیز ؛)

کاش کفتر بودم میRiدم به بعضیاتون :/  

836
849

من تخمه میشکنم اگه مغز تخمه بیفته زمین ،کلا بیخیال تخمه شکستن میشم‌ تا اون مغز تخمه مفقود پیدا بشه  

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!

وقتیkfc میخرم دوست دارم تا ذره اخرشم بخورم دلم نمیاد بریزم دور

♀منــــم بعضـی وقتهــا یهـــــویی دلـــ♡ــم میگیــره😞آخـــه یــه وقتـایـــی آدم یهــــ♡♀ــویی میفهمـــه چقــدر تنهاس☜i am tanha☞ 

نمیدونم اسمش گدابازیه یا نه اما حیفم میاد الکی اب رو باز بذارم کل دغدغم اینه اب هدر نره شوهرمم میگه خسیس😂

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
845
اخ اخ زعفرون که دم میکنم تا قطره اخرشو تو لیوانی که دم کردم لیس میزنم من😂😂

من توش آب میریزم‌میخورم.😅😅

البته قبلا الان نه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر تولد عضویت نی نی سایته😀😀😀  خدا جونم،خدای مهربونم زود زود نی نی مامانای منتظر رو بزار تو دلشون.😍الهی آمین🌹                               لیست اسامی ختم حدیث کسا
اخ اخ زعفرون که دم میکنم تا قطره اخرشو تو لیوانی که دم کردم لیس میزنم من😂😂

اخ اخ اخ زعفرون گرون تر از عسلم هس تازه  

کاش کفتر بودم میRiدم به بعضیاتون :/  
832