848
44

جریان از این قراره که  همسایمون یه پسر داشت که پسره از تیپ و قیافه خیلی خوبی برخوردار بود قد بلند و چهارشونه و چهره زیبا.

ولی بر عکسه ظاهر خوبی که داشت هیشکی از باطنش خبر نداشت و نمیدونست که عجب آدمیه.

نه اهل کار بود و نه احساس مسئولیتی و نه چیزی و اکثر اوقات توی خونه با پدر و مادرش و خواهر برادرش درگیر میشد و میزد هرچی شیشه بود میشکست و درواقع اخلاقش خوب نبود دیگه😲😲😲😲

899
892

اه 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ما نمیگیم تو هم نگو. والا

خب!

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای صفر: باردار ماردار نیستم.   امضای اول: لایکت نکنم. ریپلایتم نکنم. خب بگو چیکارت کنم بزرگوار؟!    امضای دوم: من باید 5 کیلو کم کنم. خیلی بزم اگه نتونم. امضای سوم: پریشونی درد داره. دعا کنید آرامش بگیرم.  
نمیگم😐

پس برو 🚶🏽‍♀️

😅

روزگارا که چنین سخت ، به من می گیری                                 با خبر باش - که پژمردن من آسان نیست                           باورمن  این است -"دلخوشی ها کم نیست"  زندگی باید کرد ...
929

هااااااا 🤔

But to have no hangout to be able drift like a cloud and float like water,seeing that all life is a magnificent illusion a playing of energy!and there is absolutely nothing!fundamentally to be afraid of fundamentally! You'll be afraid on the surface, you'll be afraid of putting your hand in the fire, you'll be afraid of getting sick but you'll not be afraid of FEAR! Fear will pass over your mind like a black cloud will be
چند وقت بود که میدیدم یه خانمی با ماشین میاد جلوی خونه اینا و ماشینش رو جلوی در اینا پارک میکنه و با ...

خیانت☹✋

عذاب وجدان اون نارنگی هایی که تف زدیم بهش دادیم معلم ریاضی خورد نمیذاره شبا بخوابم😢🤕😳               
936