موضوع بحث

عروس خانم یه دفعه غش کرد رفت تو حالت اغما😨

46909 بازدید | 211 پست

جریان از این قراره که  همسایمون یه پسر داشت که پسره از تیپ و قیافه خیلی خوبی برخوردار بود قد بلند و چهارشونه و چهره زیبا.

ولی بر عکسه ظاهر خوبی که داشت هیشکی از باطنش خبر نداشت و نمیدونست که عجب آدمیه.

نه اهل کار بود و نه احساس مسئولیتی و نه چیزی و اکثر اوقات توی خونه با پدر و مادرش و خواهر برادرش درگیر میشد و میزد هرچی شیشه بود میشکست و درواقع اخلاقش خوب نبود دیگه😲😲😲😲

‏اون قیافه ای که ما بچگی توی کارتون ها میدیدم به عنوان جادوگر الان بهش میگن داف همون ناخون ها همون آرایش ها...
1396/09/26
|
23:45

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

اه 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

میگی یا کیوون وجودم گزارش بزنه 😈

دوست عزیز! من نظر خودمو پست میکنم  لطفا منو ریپلای نکن وقتی هم نظر من نیستی!هر کسی حق داره نظر خودشو داشته باشه.اینو بفهم☺حالا واسه امضامونم باید به یه عده جواب پس بدیم 😂

چند وقت بود که میدیدم یه خانمی با ماشین میاد جلوی خونه اینا و ماشینش رو جلوی در اینا پارک میکنه و با موتور پسره میرفتن دور دور😐😐😐

‏اون قیافه ای که ما بچگی توی کارتون ها میدیدم به عنوان جادوگر الان بهش میگن داف همون ناخون ها همون آرایش ها...
چند وقت بود که میدیدم یه خانمی با ماشین میاد جلوی خونه اینا و ماشینش رو جلوی در اینا پارک میکنه و با ...

خیانت☹✋

گویند که عشّاق جهان عقل ندارند                         یعنی تو خری،من به مراتب زتو خرتر💟😒