2737
2734
عنوان

بچه از دست دادن بچه واقعا دردناکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8352 بازدید | 118 پست

بله منم با شما هم نظر هستم درسته که اون جنین هم تکه ای از وجود خود آدم هست و من خودم مادر هستم و کاملا متوجه رنج اون مادر میشم 

ولی بعضی خانوم ها مخصوصا تو نی نی سایت خیلیییی شورش میکنن داستان رو و عقیده دارن مرگ جنین دو ماهه و شش ماهه که نه دیدنش نه خاطره ای باهاش دارن دقیقا به اندازه مرگ دور از جون همه یه جوون دردناک هست و اینا همون قدر ناراحتن و خودشون رو با اون بندگان خدا که داغ اولاد و جوون دیدن یکی میدونن

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
یکی از اشناهامونم 9ماهه کامل زایمان کرد بچه مرده دنیا اومد ولی خب روحیش بهم نریخت

من یه دوستی داشتم. شش ماهه کیسه ابش پاره شد و سه قلوهاش طبیعی دنیا اومدن. دو تا پسراش در جا فوت کردن، دخترش چند روز زنده بود و بعد فوت کرد.

من اون موقع باردار بودم. جیگرم سوخت براش. حس میکردم بچه خودم از بین رفته. همونجا تلخی این اتفاق رو حس کردم.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نمیدونم خودت بچه داری یا نه. ولی از دست دادن بچه خیلی خیلی دردناکه. شاید از دست دادن جنین یا نوزاد کمتر از مرگ یه جوون، دردناک باشه ولی به هرحال فوق العاده تلخ و سخته

نفوس حق النفس میدهند...
خواهر من همزمان دو تا دخترشو از دست داد واقعا خیلی دردناکه 

خدا بهش صبر بده چطوری فوت شدن ؟😢

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2728
بله منم با شما هم نظر هستم درسته که اون جنین هم تکه ای از وجود خود آدم هست و من خودم مادر هستم و کام ...

اره دقیقا نمیدونم چطوری با غم اون کسی که فرزندش تو ادج جوانی فوت کرده یکی میدونن خیلی عجیبه واسم اصلا من نه مادرم نه تجربه دارم ولی از دیدن مرگ یه جوون اتیش میگیم ولی جنینو سقط!

2738
یکی 12 ساله و یکی 10 ساله  تصادف 😢😢😢

وای الهی بمیرم 

چندسال گذشته ؟ الان حال خواهرت چطوره؟

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
یکی 12 ساله و یکی 10 ساله  تصادف 😢😢😢

وای خدا

الان دیگه بچه نداره؟

الهی بمیرم برای دلش

فقط خدا صبر بده 

خیلی وحشتناکه

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
حال و روز اونموقعهای من رو میدی باید، الان هم روزی نیست که فکر نکنم اگه الان بود فلان بود و فلام بود ...

اخه اصلا هیچ خاطره ای نداشتین اخه با طبیعت انسان جور نیست 

بله منم با شما هم نظر هستم درسته که اون جنین هم تکه ای از وجود خود آدم هست و من خودم مادر هستم و کام ...

عزیزم فقط دیدن نیست میدونی یه زن تا حامله میشه هزار تا فکرو خیال بافی میکنه تا دنیا بیاد ولی وقتی یهو میفمه که جنینی که قرار بود دنیا بیاد از دستش میده چون تجربشو نداشتین نمیدونین ان شاله هیچ وقت تجربش نکنین 

psychometrist.ir تست های روانشناسی  
اره دقیقا نمیدونم چطوری با غم اون کسی که فرزندش تو ادج جوانی فوت کرده یکی میدونن خیلی عجیبه واسم اصل ...

خوب دیگه همه می دونیم که قطره است در مقابل دریا این دو تا درد ولی اینجا این مدلی جا افتاده

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
2706