2726
عنوان

تشریف بیارین شعر های عروسی که شنیدین رو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 73472 بازدید | 285 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خارسو ب لهجه اصفهانی یعنی مادرشوهر  یعنی مادر شوهر بشینه روی فشفشه تا ما تحتانش بسوزه و کاری ب ...

وااااا !!!

خیلی بده کهههه 😅😅😅

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
ببخشید معذرت فقط جنبه ی شوخی داره   نون و پنیر و سبزی عروس چرا میلرزی دوماد که کار نداره سر به ...

اتفاقا خیلی هم جدی بودند و ابدا شوخی نداشتند..خخخ از اون مراسم اخر شب میشد به این قضیه پی برد

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2728

آی حمومی آی حمومی آب حموم تازه کن

شازده دوماد رفته حموم؛شربتش آماده کن

یک حمومی من بسازم ؛چهل ستون چهل پنجره

شازده دوماد توش بشینه با یراق و سلسله

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

ننه ی دوماد چه تنگه نمیتونه ور بتنگه😂ننه عروس چه لاغره دنبال بنز و خاوره😂😂😂😂اوم قسمت اولش فقط شیرازیا میتونن بخونن😂

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖
عروس خانم پا بردار  دسمتمال آبی بردار اگه میخوای عزیز شی خارسو تا خوب نگه دار ----- پ.ن ...

تکبییییر ...

پس خارسوها رو خوب نگه دارین ...

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

شعر های پا تختی::::: دست شما تو سکه ایشالله برید به مکه... دست شما بی بلا ایشالله برید کربلا... دست شما درد نکنه چرا زحمت کشیدید چرا بیشتر ندادید بنز و تویوتا ندادید ...  یه زار و دو زار خریده سه شنبه بازر خریده😄😄 مشکل اقتصادیه همینشم زیادیه🤔🤔 پول تو خونه نداشته یارانشو گذاشته😁😁😁😁

آسمان ۷...خدایا توکل به خودت.حاجت‌ همه روا کن
اتفاقا خیلی هم جدی بودند و ابدا شوخی نداشتند..خخخ از اون مراسم اخر شب میشد به این قضیه پی برد

نه خودم رو گفتن خانوم ها نریزن سرم  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2706