2737
2734
عنوان

اینو حتمن بخونید

666 بازدید | 27 پست

چگونه يك زن خوب باشيم؟!!

١-هر وقت غذا مى پزيد حداقل دوتا تكه گوشت خوب يا يه تيكه از مرغو كه دوست دارين بخورين.

٢-به محض اينكه ميوه امد توى خونه دوتا از بهترينشو بخورين، هرگز ميوه هاى پلاسيده رو نخوريد بلكه پوستشو بكنيد وتوى يه ظرف خرد كنيد بيارين سر ميز بزاريد مطمئن باشين سر دوثانيه نا پديد ميشه!

٣-در هفته حتما براى خودتون يه چيزى بخرين، از يه دونه رژ گرفته تا كفش و...

٤-در هر سال براى خودتون يه قطعه ارزشمند طلا بخرين.

٥-هر وقت يه مهمونى خوب دادين،به پاس این خوبی، حتماً بعدش براى خودتون يه جايزه بخرين.

٦-در ماه حتماً يكبار رو با دوستاتون بگذرونيد

هرگز از شوهر يافرزند توقع تشكر نداشته باشين!!پس خودتون از خودتون با خرید به چيزى كه دوست دارين تشكر كنيد !! ( از چيزهاى كم شروع كنيد)

٧-رابطه تون را با خدا روز به روز قوى تر كنيد. چون تنها كسى كه هميشه صبورانه به حرفاتون گوش ميكنه وكمكتون ميكنه اوست

٨-حتماً رانندگى رو یاد بگيريد تا هرجا خواستين بدون نیاز به کسی بروید.

٩-در سال يكى دو بار ،تغییراساسی درچهره تان ایجاد کنید ولذتش رو ازخود دریغ نکنید

١٠-حتما به كلاس بريد، هر كلاسى كه دوست داريد واینكار رو جدى انجام دهيد يعنى به خاطر هيچ كسى يا هيچ اتفاقى كلاستون را تعطيل نكنيد. تا بقيه هم موضوع رو جدى بگيرن؟!

١١-رازهاى خصوصى تون رو با همه در ميان نذارين سعى كنيدمشكلاتتون را خودتون حل كنيد. واگر به كمك احتياج داشتين فقط با ادمى كه تجربه اون مورد روداره مشورت كنيد نه با همه اهل شهر!

١٣-يواش يواش بچه هارو ازاد بذارين تا خودشون مشكلاتشون رو حل كنند!

١٣-هميشه يه عطر خوب ونسبتا خاص داشته باشين

١٤- به خودتون ،به ظاهرتون،به زیباییتون برسيد و كارى كنيد تا ازخودتون خوشتون بياد انوقت میتونيد ديگران رو دوست داشته باشين.

درخاتمه،همیشه بیاد داشته باشیم تا زمانیکه بخودمون ارزش وبهابدهیم ،همسر ،فرزندان واطرافیان بما ارزش وبهاخواهند داد.

پس ابتداباید به فکر سلامتی ،زیبایی ودل خود باشیم ویادمان باشد که ماهم مثل همه ی بندگان خدا فقط(یک بار) به این دنیا پامی نهیم.

موفق باشید.

@zanezendegie

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم هروقت با نامزدم میرم بیرون هرچی بهترینه اول خودم میخورم    

اره....شوهرمن عادت کرده....خوبه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

عالی بود مرسی👍

من برای خودم اصلا وقت نمیزارم 😔

دیگه میخوام تقییر کنم قدم اولمم ان شاء الله اگه خدا بخواد میخو ام برای گواهی نامه ثبتنام کنم 

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙

من همیشه چیزای خوب برای شوهرم خواستم ولی خیلی میزنه تو ذوقم منم دیگه بلدم چطوز باهاش برخوردکنم .دیگه اصلا دلم براش نمیسوزه.زن وقتی بخودش میرسه کلا اعتماد بنفس بیشترمیشه ومردا هم خوششون میاد اززنایی که به خودشون میرسن

به نام خدا...نورلین هستم

زن باید به خودش برسه در همه حال خوشم نمیاد بعضیا خودشونو ول میکنن...

من از صبح از سردرد و تهوع پدرم دراومده به خاطر بارداری مسکن هم نمیخورم گفتم برم یه سرم برام بزنه فشارم بالا بیاد رنگ و رومم حسابی پریده 

به آقای دکتر گفتم باردارم گفت خدا بهتون یه پسر بده مثل شوهرت خوشگل باشه....گفتم بیا اینم دکتر مملکت😐

زندگی ، اتفاقِ نادریست که برای بعضی از زنده ها می افتد...
2706