2737
2734
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 53 پست
حالا ازینا گذشته واقعا خیلی ریسک کردی گذاشتی شوهرت همچین کاری کنه. نترسیدی یه وقت دور از جون ناکار ب ...

خخخ اول تحقیق کردم رو بیضش ک نیس زیر بیضشه مال قلیونو صدتا کوفتی ک زمان مجردی کشیده میگن جریان خونش پایین اومده و خونش غلیظ شذه

اره بابا، کم کم همینکارو کن، قشنگ توروش بگو نیا، والا آدم خودش هزارتا مشکل داره، بعد یکی دیگه هم با ...

بخدا دکتر کف حامله نمیشی بیشترش بخاطره استرسه اینم ی هفتس گیر داده بیاد خونه ما مطمعنم ی کاسه ای زیر نیم کاسشخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بدگفتی عزیزم‌میشد بهتر بکی میگفتیش جایی دعوتیم یا بیرونیم یه بهانه ای میوردی

هی خدا این نمیفهمه اینجور میگفتم میگف ادرس بده منم بیام انقدر رو دارن

بخدا دکتر کف حامله نمیشی بیشترش بخاطره استرسه اینم ی هفتس گیر داده بیاد خونه ما مطمعنم ی کاسه ای زیر ...

نذارید بیاد، هردفه یه بهونه بیار، چقد سخته اینجوری، یا دیگه اصلن نذار خونتون مواد بکشه، میاد خونتونم زیاد محلش ندین

هر چه دلم خواست ، ن آن میشود،💚💚💚 هر چه خدا خواست همان میشود💜💜💜💙
2731
نذارید بیاد، هردفه یه بهونه بیار، چقد سخته اینجوری، یا دیگه اصلن نذار خونتون مواد بکشه، میاد خونتونم ...

من ک میترسم ازش میگن شیشه توهم میاره به شوهرم گقتم تو تو خونه نیستی حق نداره بیاد اینجا . شوهرم تازه فهمیده شیشه میکشه گف فقط مچشو بگیره پاشو میبره

من ک میترسم ازش میگن شیشه توهم میاره به شوهرم گقتم تو تو خونه نیستی حق نداره بیاد اینجا . شوهرم تازه ...

اره آفرین، باید همینکارو کنید

هر چه دلم خواست ، ن آن میشود،💚💚💚 هر چه خدا خواست همان میشود💜💜💜💙
2738