2726
سلام من فیبرومهای بزرگ دارم واقعا زاج خوبه میشه راهنماییم کنید باطریقه مصرف

البته من حواسم نبود پیاز درمانی رو توضیح دادم😂قاطیشم زاج. 😂چون این ماه جفت این کارارو کردم . زاج یه نخود با یه قاشق مرباخوری عسل و یه قاشق روغن زیتون . البته زاجو روی قاشق رو گاز حرارت بدید تا سمی بودنش خارج بشه و پف کنه . واژینال استفاده کنید . بعدش اون بلاها که گفتم میاد س تون مثل من و ان شالله بعدشم عفونتا دفع میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روش استفادتون رو میگید؟

تا سه شب پشت سر هم به اندازه یه دونه عدس زاج میذاری توی واژنت،با انگشتت هولش بده که اون ته واژنت،وبعد بخواب حتی نشین چون ممکنه بیاد پایین،یه نواربهداشتی هم بذار چون نواربهداشتیت خیس میشه از عفونت

در تاریخ۱۳۹۸/۲/۳۱بی بی چکم مثبت شدخداروشکــر😍😍😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه😍
این زاجش کجا بود؟ هربار چقدر اب بریزیم؟

بعدش توضیح دادم عزیزم. قاطی کردم زلج و پیازو. زاج رو حرارت بدید روی گاز توی قاشق پف کنه . یه نخود . بعد یه قاشق چای خوری عسل و یکی هم روغن زیتون قاطیش کنید و با اپلیکاتور واژینال کنید. بهتره یه دوسه روز یا بیشتر قبل پریود باشه که با خونرزپیزی پریود همه چی دفع بشه

من خودم استفاده کردم خیلی هم عالی بود هر چی کیست میوم فیبروم هست دفع میکنه به این صورت که یه نخود زا ...

دوست عزیز من زاج رو گذاشتم تو قاشق گرفتم رو شعله،زاج کلا آب شد ته قاشق یه ماده سفید رنگ باقی موند که چسبیده بود به ته قاشق.بنظرتون کجای روند اشتباه بوده؟

سلام عزيزم بچه ها وقتي كه شيوه صحيح استفاده رو نميدونين سرخود شياف نكنيد.  كسايي كه ...

دوست عزیز من زاج رو گذاشتم تو قاشق،گرفتم رو شعله،زاج پف کرد کلا آب شد ،یه پودر سفید رنگ چسبید رو قاشق،بنظرتون کجای کار اشتباه بوده؟

دوست عزیز من زاج رو گذاشتم تو قاشق،گرفتم رو شعله،زاج پف کرد کلا آب شد ،یه پودر سفید رنگ چسبید رو قاش ...

شما از زاج که استفاده کردی نتیجه داد آخ من سه شب گذاشتم الان دل درد دارم رحم سفت شد

برای باردار شدن من یک صلوات بفرست دوست خوب شاید گره کار منم باز شد 🤗 🤗 
2706