2737
2734

سلام دوستان من تو رابطه اي هستم كه خيلي طولاني شده خيلي مشكلات سر راهمون اومد و الان خداروشكر اون  مسكلا داره حل ميشه ولي هنوز خانوادش اقدامي واسه خاستگاري نكردند ،مخالفتي هم نيست ،ولي همش درگير مشكلات خانوادگي خودشون هستند،كسي بوده كه ختمي برداشته باشه كه اين راه براش باز شده باشه و به خاستش رسيده باشه؟

البته ميدونم به قسمت و زمان خودش هم هست ولي من الان تو شرايطي هستم كه خانوادم ديگه صداشون دراومده،

ختم استغفار چهارصدتایی رو سرچ کن تو همین نی نی سایت هم براش کلی تاپیک زدن من دوستم متولد 60 بود با همین ختم ازدواج کرد به نیت ازدواج برداشت

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم خانمی در حرم امام رضا میگفت چهل روز بعد نماز صبح دعای عهد و با دعای نور و بخون برا ازدواج خیلی کوتاهم هست

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2738
زدم اینترنت نداشت همچین چیزی 

بزن استغفاری که موجب زیادی مال و علم میشود

باید دو ماه روزی چهارصد بار بگی که خیلی خوبه هم برا افزایش علم هست هم مال و هم حاجت روایی

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو...
عزیزم من خواهرم شرایط شما روداشت چند روز همش دعای نادعلی کبیر براش خوندم وهمش دعا میکردم مشکلش حل بش ...

عزیزم شرایط خاصی داره خوندن ناد علی کبیر چه وقتایی خوبه خونده بشه؟

عزیزم شرایط خاصی داره خوندن ناد علی کبیر چه وقتایی خوبه خونده بشه؟

نه روزی هر جند تا که میتونی بخون با خلوص نیت از خدا بخواه اگهگره از کارت باز بشه شک ندارم که همه چی درست میشه انشالله

2706