2703
2553
عنوان

باید سرکلاژ بشم,کسی تجربش داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 21 پست
دوختن دهانه رحمه که از اومدن بچه بد موقع جلوگیری میکنه

دوختن نیست . در واقع بستن هست . با یه نخ کلفت. من چون طبیعی زایمان کردم تو اتاق زایمان قبل از شروع دردهای اصلی برام برداشتن و نشونم دادن . یه نخ سیاه کلفت بود مثل سیم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی حواست باشه اگه سزارین کردی یا طبیعی توی اتاق عمل تاکید کن که سرکلاژ کردی تا برات بازش کن من بیچا ...

اخه چرا دیگه بازش کنن بمونه برای زایمان بعدیم دیگه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
اخه چرا دیگه بازش کنن بمونه برای زایمان بعدیم دیگه

وااااا عزیزم دهانه رحم بسته باشه که خودت فکر کن چه اتفاقی می افته !!!!!

بعدشم هر بارداری با اون یکی فرق داره ‌. شاید برا بعدی اصلا طول سرویکس کوتاه نباشه و نیاز نداشته باشی 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2720
وااااا عزیزم دهانه رحم بسته باشه که خودت فکر کن چه اتفاقی می افته !!!!! بعدشم هر بارداری با اون یکی ...

دهنه رحم بسته نمیشه که اطرافش رو میبندن

من الانم احتیاجی به سرکلاژم نیست دهنه رحمم کوتاه نشده برای اینکه نشه دارم عمل میکنم بخاطر سابقه زایمان زودرسم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
دوختن نیست . در واقع بستن هست . با یه نخ کلفت. من چون طبیعی زایمان کردم تو اتاق زایمان قبل از شروع د ...

چه جالب پس اونجوریه

اره منم با خودم فکر میکردم کار بیهوده ایه یه نخ چطور جلوش رو بگیره

ولی میگی مثل سیمه پس خیلی ضخیمه واقعا جلوگیری کننده هست

چه جالب پس اونجوریه اره منم با خودم فکر میکردم کار بیهوده ایه یه نخ چطور جلوش رو بگیره ولی میگی مث ...

آره اتفاقا وقتی دکتر نشونم داد با تعجب گفتم چه کلفته. گفت خوب باید وزن چند کیلو بچه و آب و... رو تحمل کنه دیگه