موضوع بحث

باید سرکلاژ بشم,کسی تجربش داره؟

170 بازدید | 21 پست

بچه ها من زایمان زودرس توی ۲۲هفته داشتم

حالا باید سرکلاژ بشم

خطرناکه؟

کسی انجام داده

نگرانم

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرکوچولوی عزیزم در ۲۱خرداد ۹۷,صحیح و سالم میاد توی آغوشم و شیر میخوره من مطمئنم انشاالله
1396/09/26
|
18:45

من انجام دادم ‌اصلا نگران نباش. یه عمل ساده است.بعدشم سه هفته فقط استراحت بودم  برگشتم به حالت عادی. برای هر کس فرق داره و دکتر تشخیص میده

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

منم انجام دادم ولی نه ماه کامل استراحت مطلق بودم

نه ماه ؟ خواهر اشتباه میکنی سرکلاژ رو که ماه سوم میکنن . 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

من شونزده هفته انجام دادم ...هردفعه طول سرویکسم کم میشد...چون سابقه سقط تو دوازده هفته داشتم دیگه دکترم گفت ریسک نمیکنم و سرکلاژم کرد.اصلا ترس نداره خیلی راحته 

هرچی آرزوی خوبه واسه تو 😊😚

ممنون بچه ها از دلداریتون خدا می نیاتون براتون حفظ کنه

بادم هرکس انجام داده راهنماییم کنه ممنون میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرکوچولوی عزیزم در ۲۱خرداد ۹۷,صحیح و سالم میاد توی آغوشم و شیر میخوره من مطمئنم انشاالله

ولی حواست باشه اگه سزارین کردی یا طبیعی توی اتاق عمل تاکید کن که سرکلاژ کردی تا برات بازش کن من بیچاره از استرس یادم رفت بگم بازش کنن تازه بعد از عفونت شدیدی که کردم تازه یادم اومد رفتم بعد از ۳ ناه یه ماما برام بازش کرد خیلی بده

دوختن دهانه رحمه که از اومدن بچه بد موقع جلوگیری میکنه

دوختن نیست . در واقع بستن هست . با یه نخ کلفت. من چون طبیعی زایمان کردم تو اتاق زایمان قبل از شروع دردهای اصلی برام برداشتن و نشونم دادن . یه نخ سیاه کلفت بود مثل سیم

ولی حواست باشه اگه سزارین کردی یا طبیعی توی اتاق عمل تاکید کن که سرکلاژ کردی تا برات بازش کن من بیچا ...

اخه چرا دیگه بازش کنن بمونه برای زایمان بعدیم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه چرا دیگه بازش کنن بمونه برای زایمان بعدیم دیگه

وااااا عزیزم دهانه رحم بسته باشه که خودت فکر کن چه اتفاقی می افته !!!!!

بعدشم هر بارداری با اون یکی فرق داره ‌. شاید برا بعدی اصلا طول سرویکس کوتاه نباشه و نیاز نداشته باشی 

وااااا عزیزم دهانه رحم بسته باشه که خودت فکر کن چه اتفاقی می افته !!!!! بعدشم هر بارداری با اون یکی ...

دهنه رحم بسته نمیشه که اطرافش رو میبندن

من الانم احتیاجی به سرکلاژم نیست دهنه رحمم کوتاه نشده برای اینکه نشه دارم عمل میکنم بخاطر سابقه زایمان زودرسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40