848
44

من انجام دادم ‌اصلا نگران نباش. یه عمل ساده است.بعدشم سه هفته فقط استراحت بودم  برگشتم به حالت عادی. برای هر کس فرق داره و دکتر تشخیص میده

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

منم انجام دادم ولی نه ماه کامل استراحت مطلق بودم

نه ماه ؟ خواهر اشتباه میکنی سرکلاژ رو که ماه سوم میکنن . 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
836

من شونزده هفته انجام دادم ...هردفعه طول سرویکسم کم میشد...چون سابقه سقط تو دوازده هفته داشتم دیگه دکترم گفت ریسک نمیکنم و سرکلاژم کرد.اصلا ترس نداره خیلی راحته 

پسر که داشته باشی با تموم مشکلات دلت قرص و محکمه❤ پسر که داشته باشی پشتت گرمه و دلت گرم تر ❤ پسر که داشته باشی واسه دردات همدرد داری ، واسه زخمات مرهم داری ، واسه شادیهات دلیل داری و واسه خندیدنت بهانه ❤ پسر که داشته باشی انگار دنیا رو داری ❤ پسر که داشته باشی اگه یه دنیا دشمنت باشن پسرت پشتته ❤ پسر خار چشم بد خواه های مادره ، پسر غرور مادرِ❤ خدایا شکرت🙏
933

ولی حواست باشه اگه سزارین کردی یا طبیعی توی اتاق عمل تاکید کن که سرکلاژ کردی تا برات بازش کن من بیچاره از استرس یادم رفت بگم بازش کنن تازه بعد از عفونت شدیدی که کردم تازه یادم اومد رفتم بعد از ۳ ناه یه ماما برام بازش کرد خیلی بده

918
دوختن دهانه رحمه که از اومدن بچه بد موقع جلوگیری میکنه

دوختن نیست . در واقع بستن هست . با یه نخ کلفت. من چون طبیعی زایمان کردم تو اتاق زایمان قبل از شروع دردهای اصلی برام برداشتن و نشونم دادن . یه نخ سیاه کلفت بود مثل سیم

ولی حواست باشه اگه سزارین کردی یا طبیعی توی اتاق عمل تاکید کن که سرکلاژ کردی تا برات بازش کن من بیچا ...

اخه چرا دیگه بازش کنن بمونه برای زایمان بعدیم دیگه

خدایا برای همه چیز , سپاس
اخه چرا دیگه بازش کنن بمونه برای زایمان بعدیم دیگه

وااااا عزیزم دهانه رحم بسته باشه که خودت فکر کن چه اتفاقی می افته !!!!!

بعدشم هر بارداری با اون یکی فرق داره ‌. شاید برا بعدی اصلا طول سرویکس کوتاه نباشه و نیاز نداشته باشی 

وااااا عزیزم دهانه رحم بسته باشه که خودت فکر کن چه اتفاقی می افته !!!!! بعدشم هر بارداری با اون یکی ...

دهنه رحم بسته نمیشه که اطرافش رو میبندن

من الانم احتیاجی به سرکلاژم نیست دهنه رحمم کوتاه نشده برای اینکه نشه دارم عمل میکنم بخاطر سابقه زایمان زودرسم

خدایا برای همه چیز , سپاس
908