2733
2734

سلام خانما من به تازگی زایمان کردم متأسفانه یه مشکلی تو شیردهی پیدا کردم اونم اینه که سر سینه م زخم شده و شیر دادن برام شده عذاب ،چیکار کنم که زودتر خوب شم آخه چندباری که شیرندم پر میشه و سنگین و بدتر اذیتم میکنه . درمان سریعی وجود داره؟!

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

فقد با روغن زیتون و یا چند قطره شیر خودت بکش روش و بزار بمونه 

موقعه شیر دادن هم نوک و هاله سینه رو کامل بزار دهن نی نی نه فقد نوکش رو 

طعنه ی خلق و جفای فلک و جور رقیب همه هیچ اند،اگر یار موافق  باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اولش بدجور سر سینه هام زحم شده بود. دکتر بهم یه پمادی داد ولی فایده نکرد. بهترین چیزی که من واقعا تاثیرشو دیدم اینه که شیر خود سینه تو بمالی رو نوکش. تند تند اینکارو بکن خیلی خوب.

2731

يه پمادي داره ميشه از داروخانه گرفت. روغن زيتونم خوبه. سرسينه مصنوعي هم شايد كمك كنه البته اينو مطمئن نيستم چون الان سينه ات زخم شده بهتره از دكتر بپرسي

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

فقط يادت باشه هر دارويي زدي حتما قبل شيردادن نوك سينه روبشوري كه تو دهن بچه دارو نره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها خوب ميگن

شير خودتو بعد شيردهى بزن 

حتما حتما سينه تو باز بزار ، پد سينه اصلا نزار بدترش ميكنه

هر چى هوا بخوره زودتر خوب ميشه

شيرتو بدوش كه نمونه تو سينه ت صفت بشه

من پماد هيدرودرم هم زدم مؤثر بود براى شقاق سينه س

2738

من خیلی زخم داشتم

کلی کرم تست کردم، کرم شقاق سینه مَس از همه بهتر بود

برا سفتی هم زود زود نینی رو بیدار کن شیر بخوره 

اگه زیاده هم خالیش کن با شیردوش دستی و یا با دست خودتت چون بمونه دردتاک میشه 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊