2737
2734

بعد از فوت برادر عزیزم ..همه ی زندگیمون بهم ریخت مامانم افسرده شد..بابام دیگه سرکار نمیره..خیلی ناراحتم ازتون میخام دعا کنید تامشکلش حل بشه بابام دوباره بره سرکار 😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چند وقته؟ علتش چبی بوده فوتشون؟

گلم مامان و بابات به یک مشاور احتیاج دارن

خدایا شکرت!دوست داشتین یه صلوات برا مامان شدن همه منتظرهابفرستین و یه صلواتم برای سالم بدنیا اومدن نی نی تو دلم
2738

عزیز دلم خدا برادرتو رحمت کنه، و هر چه زودتر آرامش و صبر به پدر و مادرت بده، منم شرایط شمارو داشتم و کامل درکت میکنم، عزیزم مسیولیتت یکم سنگین ، اگر تازه فوت کرده بزار مامانت با خیال راحت براش عزاداری کنه، اصلا نگو گریه نکن، چون الان باید بزاری گریه هاشو بکن، تا توی دلش نمونه، باهاش سعی کن همراه باشی، محیط خونه رو شاد نگه دار، خیلی سخته میدونم ولی فقط گذشت زمان حل میکنه، از مامانت توقع نداشته باشین زود مشکیشو در بیاره چون امکان نداره زیر یکسال بخواد اینکارو بکنه ، باید کم کم انجام بشه، من براشون خیلی دعا میکنم... درست میشه ولی زمان میبره، هرگز هم داغش از دلش نمیره ، فقط هواشو داشته باش عزیزم.

1ساله...16 سالش بود تصادف کرد...

الان دیدم پستت رو خدا رحمتش کنه، برادر منم 20 سالش بود دور از جون شما ، تصادف کرد، خیلی وحشتناک، داغ جوون خدا برای کسی نیاره، فقط زمان بهتر میکنه، از فامیلاتون هم کمک بگیر، کسی که مامانت بهش نزدیک باشه ، بگه باید به فکر بچه های دیگتون هم باشین، این حرف هم خیلی موثر و کمک میکنه بهشون.

2706