2737
2734

مرحوم آيت الله سيد محمدباقر مجتهد سيستاني (ره) پدر آيت الله سيد علي سيستاني تصميم مي گيرد براي تشرّف به محضر امام زمان (عج الله تعالی) چهل جمعه در مساجد شهر مشهد زيارت عاشورا بخواند. 

در يکي از جمعه هاي آخر، نوري را از خانه اي نزديک به مسجد مشاهده مي کند. 

به سوي خانه مي رود مي بيند حضرت ولي عصر امام زمان (علیه السلام) در يکي از اتاق هاي آن خانه تشريف دارند و در ميان اتاق جنازه اي قرار دارد که پارچه اي سفيد روي آن کشيده شده است.

ايشان مي گويد هنگامي که وارد شدم اشک مي ريختم سلام کردم، حضرت به من فرمود: 

«چرا اينگونه به دنبال من مي گردي و اين رنج ها را متحمّل مي شوي؟! 

مثل اين باشيد- اشاره به آن جنازه کردند- تا من بدنبال شما بيايم!»

بعد فرمودند: «اين بانويي است که در دوره کشف حجاب- در زمان رضا خان پهلوي- هفت سال از خانه بيرون نيامد تا چشم نامحرم به او نيفتد.

کتاب شیفتگان حضرت مهدی (عج الله تعالی)) ، ج 3 ، ص 158.

تمام راه ظهور تو با گناه بستم

دروغ گفته ام آقا که منتظر هستم

اصلا تو حواست نیست ..... من محو تماشاتم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم پس چرا برای کسایی که گرسنه میخوابن ظهور نمیکنه ؟

چرا برای بی عدالتی ظهور نمیکنه؟

.......

شاید همچین چیزی و ۵ سال پیش می شنیدم باور میکردم ولی الان نه 

با احترام به همه

.
عزیزم پس چرا برای کسایی که گرسنه میخوابن ظهور نمیکنه ؟ چرا برای بی عدالتی ظهور نمیکنه؟ ....... شا ...

اونایی که گرسنه میخوابند برای حضرت چکار کردند برای اومدنش اماده شدن

هر امامی به تعدادی یار نیاز داره برای قیام علیه جور مثلا امیر المومنین علیه السلام 40 نفر این جریان معروفه بعد از جریان غضب خلافت با حضرت زهرا سلام الله علیها رفتند دم در خونه ها و حضرت گفتند که اگر چهل نفر بشید قیام میکنم که از اون تعداد فقط پنج شش نفر اومدند

در زمان امام حسن هم همینطور که حضرت به خاطر نداشتن یار مجبور به صلح شد حتی از مردم پرسیدند که اگر توانا جنگ دارید بچنگیم که اونا هم گفتند ما از جنگ برگشیتم خسته ایم و الی اخر من خیلی ساده دارم میگم 

سیدالشهدا علیه السلام هم همینطور تا حضرت صاحب ایشون هم بخاطر ترس از جونشون فعلا امر به غیبت هستند

حضرت توی یک روایتی توی کتاب مکیال مکارم میفرمایند اگر قدر یک لیوان اب منو میخواستید من ظهور کرده بودم 

متاسفانه ما نمیخواهیمش حتی امثال من که ازش دم میزنیم ما توی دنیای خودمون غریقیم 

عزیزم پس چرا برای کسایی که گرسنه میخوابن ظهور نمیکنه ؟ چرا برای بی عدالتی ظهور نمیکنه؟ ....... شا ...

زمان حضرت موسی هم ایشون قرار بود 400 سال غیبت کنند که کردن 

و مردم اینقدر ناتوان شدن بهشون سخت گذشت که یک روز تصمیم گرفتند و رفتند به بیابونی و همگی دعا کردنه خدا موسی رو بما برسان خدا 150 سال از غیبت موسی رو بخشید و به قومش برگردوند اما متاسفانه ما برای همه چیز راه پیمایی داریم حتی پیاروی و ورزش همگانی اما در این مورد هی میگیم چرا نمیاد چرا نمیاد اگر بود میمد 

همین خودش یه امتحانه که دیر شدن غیبت

2706