2726

دوستان فروشگاه اينترنتي از طريق كانال مايليد بيشتر چه چيزي بخريد 

اگر مورد ديگه اي مد نظر هست خودتون اضافه كنيد 

مثل كيف و كفش يا لباس مجلسي

تعداد رای : 19
نظرسنجی
لباس زنانه
6
31%
لباس زير زنانه
2
10%
لباس و كفش بچه
2
10%
وسايل ريز منزل
9
47%
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

عزیزم من وسایل برقی و تجهیزات منزل رو حاضرم نتی بخرم، چون لباس و کفش و.. باید پوشیده بشه و جنسش بررسی بشه.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
عزیزم من وسایل برقی و تجهیزات منزل رو حاضرم نتی بخرم، چون لباس و کفش و.. باید پوشیده بشه و جنسش ...

ممنونم عزيزم از كمكت

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزيزم از كمكت

😘😘

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2728
اكسسوري منزل مثل آباژور و پادريهاي شيك و شمعدون و ...

مرسي عزيزمم 

كمك كننده ست نظراتتون