2733
2734
عنوان

نی نی یار بیا پاسخ گو باش 😈

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 19 پست
اخه اطلاع دادم میگن قابل پیگیری نیست در جواب میگم چرا اطلاع ندادید مدت دار اخه من باید از کجا بدونم ...

بله مهلت جوایز ما نهایتا همه اشون یک ماه هستش شما باید میگفتین که قرار هست تو تایم طولانی تر از اسنپ استفاده کنید تا براتون یه جایزه دیگه در نظر بگیریم الانم هم من بررسی میکنم ببینم امکانش هست کد جدید د راختیارتون بزارن یا نه ولی خوهشا زودتر اطلاع بدید  این کدها و تخفیف ها با شرکت های هستن که با ما همکاری  کوتاه مدت مدارن  و نمی تون کد هاشون فقط بخاطره شما یک نفر تایمش تغییر بدن که 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مشکل ihb اتون چی بوده ؟

سلام ببخشید من اینقدر مزاحم میشم واقعا شرمنده ام ممنونم رسیدگی کردین 🌷🌷

درمورد ihb چند بار کد رو زدم تا بلاخره قبول کرد بعد همه مراحل رو انجام دادم سفارش رو نهایی کردم ولی زمان پرداخت دستم رو بازگشت خورد و دیگه هر چی زدم کد رو قبول نکرد زنگ زدم به شرکتشون میگه دیگه کد قابل استفاده نیست شماره مو گرفت که رسیدگی کنن خبر بدن میشه یه کد دیگه بدن یا نه

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
دارن پیگیری میکنن عزیزم

خیلی محبت کردین که پاسخ دادین ممنونم نی نی یار جان 🌷🌷

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
2731