2703
2553
عنوان

نی نی یار بیا پاسخ گو باش 😈

164 بازدید | 19 پست

من برنده دو دوره آخر مسابقه شدم جایزه اولمو اسنپ انتخاب کردم جایزه دوم ihbحالا پنج روز پیش اومدم از کد تخفیف اسنپ استفاده کنم میگه محدودیت زمان داشته چرا اطلاع ندادین که زمان دار هست نه تو خصوصی بهم گفتن نه تو تاپیک من حتی باهاش یه سفر هزار تومنی هم نرفتم اخه این چه وضعشه؟؟؟ 

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5?page=1

برین تو این لینگ و مشکلاتتونو بگین

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2714
نی نی یار ۳ همین حالا آنلاین بودید پس کجایید

فرستادم تاپیکتونو بررسی میکنن برای نی نی یار 4 بفرستید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
فرستادم تاپیکتونو بررسی میکنن برای نی نی یار 4 بفرستید

به نی نی یار چهار پیام خصوصی دادم جواب نمیدن

به نی نی یار چهار پیام خصوصی دادم جواب نمیدن

دارن پیگیری میکنن عزیزم

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
دارن پیگیری میکنن عزیزم

اخه اطلاع دادم میگن قابل پیگیری نیست در جواب میگم چرا اطلاع ندادید مدت دار اخه من باید از کجا بدونم هست سه روزه هیچ جوابی دریافت نکردم 

دارن پیگیری میکنن عزیزم

تو خرید از ihb هم به مشکل خوردم زنگ زدم به شرکتشون گفتن باید رسیدگی کنیم سه روز دیگه قراره خبر بدن بهم که میشه یه کد دیگه بدن یا نه 

دیگه هنگ کردم واقعا 

2706