1177
44
عنوان

نی نی یار بیا پاسخ گو باش 😈

143 بازدید | 19 پست

من برنده دو دوره آخر مسابقه شدم جایزه اولمو اسنپ انتخاب کردم جایزه دوم ihbحالا پنج روز پیش اومدم از کد تخفیف اسنپ استفاده کنم میگه محدودیت زمان داشته چرا اطلاع ندادین که زمان دار هست نه تو خصوصی بهم گفتن نه تو تاپیک من حتی باهاش یه سفر هزار تومنی هم نرفتم اخه این چه وضعشه؟؟؟ 

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
8
فرستادم تاپیکتونو بررسی میکنن برای نی نی یار 4 بفرستید

به نی نی یار چهار پیام خصوصی دادم جواب نمیدن

دارن پیگیری میکنن عزیزم

اخه اطلاع دادم میگن قابل پیگیری نیست در جواب میگم چرا اطلاع ندادید مدت دار اخه من باید از کجا بدونم هست سه روزه هیچ جوابی دریافت نکردم 

دارن پیگیری میکنن عزیزم

تو خرید از ihb هم به مشکل خوردم زنگ زدم به شرکتشون گفتن باید رسیدگی کنیم سه روز دیگه قراره خبر بدن بهم که میشه یه کد دیگه بدن یا نه 

دیگه هنگ کردم واقعا 

1184
اخه اطلاع دادم میگن قابل پیگیری نیست در جواب میگم چرا اطلاع ندادید مدت دار اخه من باید از کجا بدونم ...

بله مهلت جوایز ما نهایتا همه اشون یک ماه هستش شما باید میگفتین که قرار هست تو تایم طولانی تر از اسنپ استفاده کنید تا براتون یه جایزه دیگه در نظر بگیریم الانم هم من بررسی میکنم ببینم امکانش هست کد جدید د راختیارتون بزارن یا نه ولی خوهشا زودتر اطلاع بدید  این کدها و تخفیف ها با شرکت های هستن که با ما همکاری  کوتاه مدت مدارن  و نمی تون کد هاشون فقط بخاطره شما یک نفر تایمش تغییر بدن که 

سلام مشکل ihb اتون چی بوده ؟

سلام ببخشید من اینقدر مزاحم میشم واقعا شرمنده ام ممنونم رسیدگی کردین 🌷🌷

درمورد ihb چند بار کد رو زدم تا بلاخره قبول کرد بعد همه مراحل رو انجام دادم سفارش رو نهایی کردم ولی زمان پرداخت دستم رو بازگشت خورد و دیگه هر چی زدم کد رو قبول نکرد زنگ زدم به شرکتشون میگه دیگه کد قابل استفاده نیست شماره مو گرفت که رسیدگی کنن خبر بدن میشه یه کد دیگه بدن یا نه

دارن پیگیری میکنن عزیزم

خیلی محبت کردین که پاسخ دادین ممنونم نی نی یار جان 🌷🌷

1190