2703
2553
عنوان

برای همسر شما هم اینطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 21 پست
ندیدی ؟؟؟ غیرطبیعیه؟؟؟؟ 

نه ندیدم.دوسم ندارم ازاین لوس بازیاببینم هر مشکلی دارن داشته باشن

کارزن سخت تره هورمونای بدن زن بهم میریزه اعصابش ضعیف میشه افسرده میشه دیگه نمیتونه بره  به اونم برسه.برعکس شده انگار.واقعاکه.عوض کمک کردن حودشونوبه افسردگی میزنن😒

اگه حال دلم خوبه/سکوتم معجزه کرده/وگرنه خوب میدونم/که درد ازهرطرف درده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیزم ، سومین نی نی تونه ؟ اون یکیا دخترن یا پسر ؟ چند ساله شونه ؟ ببخشید فضولی کردم 

خواهش میکنم عزیزم فضولی کدومه؟

اولی پسره دوقلوها یکیشون پسره اون یکی هنوز معلوم نشده

خدا کنه دختر باشه چون شوهرم خیلی دختر دوست داره

میگم اگه این یکی دختر بشه شاید امیدوارتر بشه

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدای/بر منتهای همت خود کامران شدم
خواهش میکنم عزیزم فضولی کدومه؟ اولی پسره دوقلوها یکیشون پسره اون یکی هنوز معلوم نشده خدا کنه دختر ...

مرسی عزیزم ، خدا بهتون ببخشه و با پدر و مادر بزرگ شن 

دومین بارداری تون دوقلو شده ؟ شما زمینه دوقلویی داشتین ؟ اگر کسی تو فامیل درجه یکش دوقلو نداشته باشند می تونند دو قلو باردار شن ؟ 

باردار نیستم تیکر تولدمه   
2456
بچه ها نگرانی مالی اصلا وجود نداره فعلا اما انقد توی خودش فرو میره کهمن کلی انرژی منفی می گیرم نمیدو ...

نگرانی که همش مالی نیست عزیزم

مثلا من میدونم که نگرانی شوهرم بابت مسائل مالیه که تو این اوضاع حق هم داره

شوهر شما ممکنه نگران دردسرهای بچه داری باشه...مسئولیتش...کم شدن خلوتهای دو نفره تون و هزاااار چیز دیگه کلا وقتی بچه بیاد زندگی آدم تو همه جنبه ها عوض میشه شاید اونم نگران همین تغییراته

بهر حال به نظر من بهتره که زیاد سر به سرش نذارین تا با خودش کنار بیاد

مرسی عزیزم ، خدا بهتون ببخشه و با پدر و مادر بزرگ شن  دومین بارداری تون دوقلو شده ؟ شما زمینه ...

ممنونم ان شا الله شما هم به مراد دلتون برسید به بهترین نحو ممکن

بله من دومین بارداریم دوقلو شد

تو اقوامی که ما دیدیم و شناختیم کسی دوقلو نداشته ولی مامان بزرگم میگفت خواهر بزرگش که خییییلی سال پیش فوت شده دوقلو داشته

دکتر میگفت از طرف خانواده مادری زن به ارث میرسه که احتمالا از همون خاله بزرگ خدا بیامرز به من رسیده:)))

ممنونم ان شا الله شما هم به مراد دلتون برسید به بهترین نحو ممکن بله من دومین بارداریم دوقلو شد تو ...

مرسی عزیزم 

من تو خانواده درجه یک مادریم مثل خاله و دایی دوقلو نداریم اما عروس خاله مادرم دوقلو داره ، عمه م هم دوقلو داشت که یکیش مرد یکی موند

باردار نیستم تیکر تولدمه