1147
1226

سلام عزیزان

آخه چرابیدارین؟؟چراازاین موهبت استفاده نمیکنین تامیتونین؟😥😓😢

چرااااا؟؟

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
تشنمه 😔

😁😁خب پاشوبخوربخواب عزیزم دیگه

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
1233
به طلاقم فک میکنم به ایندم. 

به طلاق فک نکن خواهشا

ان شالله آینده روشنه واست

1167

دخترمو به هزار زور خوابوندم که بخوابم الان دوساعته اون خوابه و من خوابم نمیبره

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش مامانم بود😔کاش موقع عروس شدنم کنارم بود😔کاش تو حاملگی کنارم بود موقع هایی که حالم خوب نبود میومد پیشم یا من میرفتم پیشش😔کاش روز زایمانم کنارم بود😔کاش بعد از زایمانم بود و ازم پرستاری میکرد و بچه داری یادم میداد😔هععععیییییی😔😔صلوات میفرستید واسش؟ 
1241