1464
1459

تورو خدا به خودت رحم کن و پیشش نرو. این اقا تو مشهد کار میکرده و دیگه حق کار نداره. واسه همین رفته شهرای دیگه با اینکه محکوم به اینه که تو کل ایران در زمینه پزشکی دیگه کار نکنه. بیشتر از ۲۰۰ مورد شاکی تو مشهد داره از جمله خودم. ۴ جلسه تزریق کردم و حسابی راضی بودم اما بعدش بینی من دفرمه شد الان در افسردگی مطلق به سر میبرم. این انسان نما من وخیلی های دیگه رو به خاک سیاه نشوند. یه عمر پشیمونی و حسرت. توروخدا تحقیق کنین از نظام پزشکی همه چیزو میگن بهتون که چه شیادی هست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

اصلا اینطور نیست ، چرا اینقدر حسود و بی چشم و رو هستین، من پنجسال پیش مشهد انجام دادم و خیلی هم راضیم، تاحالا توی تهران چند نفر رو معرفی کردم و اونها هم همه راضین، اگر توی مشهد یک‌عده اونقدر عوضی بازی دراوردن که دکتر رفت ما همه داریم ازش خواهش میکنیم که برگرده، شما که این ادعا رو داری خودت کار انجام دادی؟ اگه دادی عکست رو بفرست ببینیم دقیقا کجای بینیت داغون شده؟ شرط میبندم حتی خودت مریض دکتراردکانیان نیستی....

تورو خدا به خودت رحم کن و پیشش نرو. این اقا تو مشهد کار میکرده و دیگه حق کار نداره. واسه همین رفته ش ...

به خوشرحم کنه؟ خانوم‌جرا عکس قبل و بعدت که میگی داغون شده رو امینجا پست ننیکنی؟ اصلا تو مریض دکتری یا جزو همون چند نفری هستی که از یکعده رقیبهای دکتر توی مشهد خط میگیرن تا دکتر رو خراب کنن؟؟؟ 

دکتر مطبش توی مشهد و تهران و... همیشه پر از مریضه، اگه اینطور بود که شما میگی این شلوغی ده سال ادامه میدا نمیکرد، مردم که احمق نیستن اگه کارش بد بود بالاخره خلوت میشد مطبش، دکتر نه تبلیغ زیادی میکنه نه کلا خیلی ایرانه،من برای دخترخالم ازشون وقت میخواستم دوماهه دارم خواهش میکنم از منشی شون بازم نتونستم وقت بگیرم ، چرا اینقدر بد و بی ادب و دروغگویین، اینهمه مریض داره که راضین بعدش مگه قراره همه خوشحال باشن ، مگه وقتی کلی پول میدیم و جراحی با بیهوشی میکنین همه راضین؟؟ تازه اونجا نه جراحتون جوابتون رو میده نه هیچی، حداقل من دیدم دکتر تا آخرین لحطه که مریضش راضی بشه باهاش میمونه، من و دوستام که خیلی راضی هستیم.

من‌پنجساله پیش دکتر بینیم رو کوچیک‌کردم و خیلی راضیم خدا خیرشون‌بده، دوستام هم رفتن همشون خیلی راضین، دکتر آلمان هم کلینیک داره و اونجام کلی مریض داره من‌کانال تلگرامشون رو دارم و میبینم چقدر مریضهاشون راضین، تازه من تزریق لب و بوتاکس هم کردم پیششون که ازاون موقع دیگه هیچ دکتری نتونست به اون خوبی برام اینکارو بکنه. کاش دوباره برگردن مشهد خیلی از نریضهاشون توی اینستا دارن التماسشون میکنن که برگردن ولی دکتر میگن وقتاشون اونقدر پره که دیگه نمیتونن.چندتا از مریضاشون میرن از مشهد تهران برای انجام کار.

ما که راضی هستیم.

من‌پنجساله پیش دکتر بینیم رو کوچیک‌کردم و خیلی راضیم خدا خیرشون‌بده، دوستام هم رفتن همشون خیلی راضین ...

دقیقا منم خیلی راضی ام کلی اعتماد به نفس پیدا کردم دلم مبخوایت دستش ببوسم خدایی

من رفتم، واقعا کارشون بی نظیره.

از ده سال پیش تاالان سه بار جراحی با بیهوشی کرده بودم و از همون بار اول از بینی نمیتونستم نفس بکشم دوبار بعدش روهم دوتا جراح معروف ازم کلی پول گرفتن و بازم بینیم باز نشد، دکتر اردکانیان با بی حسی و بدون درد و کلا در دوجلسه کاری کرد که من کاملا بینیم باز شده و نفس میکشم، واقعا تا آخر عمرم مدیون ایشون خواهم بود. 

اینکه بدون بیهوشی و بدون باز کردن و جراحی کامل بینی و فقط با دوتا بخیه از داخل بینی که دیده هم نمیشد و ده روز بهدم کشیدنش کاری کردن کخ من دوساله نفسم باز شده بیشتر شبیه معجزست و بنظر من ایشون واقفا یک‌نابغه هستن که اصولا نوابغ در ایران بجای تشویق معمولا تنبیه میشن.

من تا اخر عمر دعاشون میکنم.

1334

پروانه طبابت اردکانیان چندین ساله باطل شده و تو مشهد اجازه کار نداره... هر جا مطب میزد پلمب میکردن واسه همین رفته. الانم سیاهی لشگر اردکانیان یهو حمله کردن اومدن اینجا دارن نظر مثبت میدن.... من همینجا به همه اعلام میکنم نه نظر منو فبول کنید نه کسایی که سنگ اردکانیانو به سینه میزنن. خودتون عاقلو بالغ.. مایش یه تلفنه. زنگ بزنید به معاونت درمان یا نظام پزشکیه مشهد... یه استعلام از پروانه طبابت و شاکی هاش در مشهد که رقم کمی نیست بگیرید. خود دانید. 

پروانه طبابت اردکانیان چندین ساله باطل شده و تو مشهد اجازه کار نداره... هر جا مطب میزد پلمب میکردن و ...

میشه عکس بینیت رو بدی ک میگی دفرمه شده ببین آجی من مجبور بودم برم آخه بینیم واقعا جوری بود ک همه مسخره ام میکردن الان حتی کج باشه هم راضی ام من از عمل میتزسیدم این روشی اسون بود عکس بینیت رو میدی تو رو خدا من میترسم اینجوری میگی

1474
شیراز نمیاد؟

من گفتم بهشون نمیاید شیراز گفت کارتو برات درست میکنم تو یه روز که هی نخوای بری بیای بینیم رو پره هاش با بی حسی جمع کرد یه انزیم کوچک کننده زد و کلسیم تزریق کرد دیگه هم نرفتم.

تورو خدا به خودت رحم کن و پیشش نرو. این اقا تو مشهد کار میکرده و دیگه حق کار نداره. واسه همین رفته ش ...

سلام عزيزم ميشه جواب منو بدي من يه جلسه رفتم پيشش تهران اومده ولي بعد تابيك شمارو خوندم خيلي نگرانم يعني كلا انزيم بعد تزريق بيني رو خراب ميكنه؟

1450