2733
2734
عنوان

دیالیز

282 بازدید | 6 پست

ایا هذیان گویی بعد از دیالیز طبیعیه...کسی هست بدونه

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل
به خاطر اوره بالا توي خونه يعني دياليز خيلي موثر نبوده 

یعنی طبیعیه؟؟؟

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیالیز فرایند دشوار و زجرآوریه. باید اطرافیان، یک فرد دیالیزی رو درک بکنند. دیالیزی ها بعد از هربار دیالیز بی حالن و عصبی. اذیت شون نکنید. حرفهای بی اساس نزنید. روحیه بهشون بدید. دیالیز یعنی از کار افتادن کلیه ها... تا روزی باید دیالیز بشن که پیوند کلیه انجام بدن به امیدخدا .. در هرصورت دیالیز عوارض جسمی و روحی فراوانی داره مثل همه مریضیا

دیالیز درمان موقت هست. کسی که کلیه شو از دست داده دیالیز میشه تا بتونه یکی دو سال بیشتر عمر کنه. خیلی مزخرفه دیالیز... ۴ ساعت بی حرکت زیر دستگاه بخوابی . ۲ تا سوزن میزنن توی رگ بیمار به چه کلفتی... بعضیام سوزن نمیزنن، دستگاه وصل میشه به سر لوله های توی سینه شون... اون لوله ها اسمش پرمیکت هست و دیر یا زود خراب میشه و باید برن پیش جراح عمومی تا توی دستشون ، زیر پوست، داخل رگ، فیستول بزارن. سوزن ها رو میزنن به فیستول.

داروها اکثرا ایرانی و بی کیفیت.

دستگاهها همه قدیمی و از رده خارج.

پرستارهای قدیمی خوبن ولی جدیدی ها مثل عزراییلن.

من یک و نیم سال تجربه دیالیز دارم. سخته سخته. اگ میشه پیوند کنید و راحت بشید. زیر دستگاه علاف نشید.

یک مورد در صد مورد هم پیدا میشه که کلیه اش با دیالیز راه افتاده باشه ولی خوب به ندرت.

بازم کسی سوالی درباره هرچیز مربوط به دیالیز داشت بهم ریپلای بزنه درخدمتم.