2726
عنوان

حضرت خضر

2057 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها حضرت خضر رو میشناسید به خوبی؟

از حضرت خضر کسی چیزی میدونه 

کسی دیده خضرو ؟

حقیقت داره ک حاجت میده اگ ببینیش؟ 

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حضرت خضر یکی از اولیا خدا وممکنه پیامبر بوده باشه امااینک میگن اگ ببینیش حاجت میده ... وخیلیا میگن ما دیدیمش ..

وضمنا طبق روایت به اسناد معتبر مراجعه کنید که حضرت خضر مونس امام زمانمون هس تا روز قیامت ... و زنده س ...

واینکه امام رضا فرمودن اسمشو بیاری باید سلام بدی بهش ... چون  ممکنه همون کنارت باشه

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)
حضرت خضر یکی از اولیا خدا وممکنه پیامبر بوده باشه امااینک میگن اگ ببینیش حاجت میده ... وخیلیا میگن م ...

عزیزم خضر تو بهشته و تو زمین نیس که انسان فانی ببینه!! تنها انسان زنده ای هستن که بدون فوت شدن به بهشت خدا راه یافتن... هروقت رفتیم بهشت میبینیمش انشالله🤗🤗

خیلی سال پیش یه داستان تعریف میکردن هر کسی ۴۰ صبح وقت نماز جلو در خونه اش رو اب و جارو کنه روز ۴۰ حضرت خضر رو میبینه و حاجت روا میشه .البته به نظرم این چیزها همون داستانه تا واقعیت

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
عزیزم من شنیدم کسایی که خیلی دل پاکی دارن، یا به بیداری و، یا به خواب به حالت مرشد و راهنما ولی در ق ...

عزیزم اون‌پیر که میگی دیدنش یه سری ریاضتها و عبادتها داره که بابد انجام بدی و از گناه صغیر و کبیر پرهیز کنی . تا ببینی و جواب سوالاتو میده ولی انسان‌نیس نوعی پری هستن ( مابین جن و فرشته)

حضرت خضر پیامبر هستند البته بعضی علما هم رد میکنند اینو و میگن عالم بوده 

و همون کسی بود که باهاش رفت و گفت نباید هر گاری م گردم چیزی بگی 

که 3 حرکت کرد و موسی تاب نیاورد هی سوال پرسید که اخرشم جوابشو شنید

اصلا تو حواست نیست ..... من محو تماشاتم....

من خوندم اگه 40 صبح جلوی در منزل رو آب و جارو بزنی به شکل یه مرد از اونجا عبور میکنن و راه حل شدن مشکل رو میگن

حضرت خضر میگن آب حیات که از یکی از خصوصیات امام علی ع گرفته شده نوشیدن و جاودانه شدن 

من دلم میخواد امتحان کنم برام جالبه ببینم چی میشه

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2706