2733
2734
عنوان

دوستان عزیز میشه بیاین نظربدین☺عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3005 بازدید | 81 پست

اگه مرد شیک پوشی باشه این کفشا واسش تو اون سن مناسبه....

قیمتش به نظر من بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هست....البته اگه چرم مصنوعی نباشه....

همینطوره؟؟؟؟

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ۳۲۰قیمتشه😥

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2731
عزیزم بهنام را اولین بارخودت گفتیا😉😚 موند روش

آره 😄

به جر اونم نمتونم تصورشون کنم تا خود واقعیشو میبینم میگه عه شوهر مهشید😆

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2738
اگه مرد شیک پوشی باشه این کفشا واسش تو اون سن مناسبه.... قیمتش به نظر من بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هست....البت ...

آره به تیپش میرسه 

۴۵ ایناهم بنظرمیاد

چرم طبیعیه عزیزم

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
کلنگشو بزن گشنگه

😆😆

نه دیگه کلنگ بی کلنگ😅

2706