2726
1 هفته و نیم دیگه می رم مردم سزارین بشم نمی دونم اونجا بی خسی بهتره یا بیهوشی؟دکترم گفته خودت انتخاب کن اونایی که اونجا زایمان کردن می شه بی زحمت بگین بی حسی بودین یا بیهوشی و چطوری بوده عملتون؟
سلام عزیزم من بیمارستان مردم سزارین کردم و بی‌ حسی زدن بهم عملم خوب بود ولی‌ اثر بی‌ حسی زود رفت از بدن و دردش واقعا ........سخته بده عمل
این روزا آدما رو خیلی ساده میشه شناخت ! کافیه یک روز شاد نباشی ، حالت بد باشه ، بی اعصاب باشی ، بی پول باشی ؛ اون وقت اطرافت رو خوب نگاه کن ، دوست واقعیت رو میتونی ببینی !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کوثر جان مرسی که جواب دادی چقدر طول کشید تا اثرش بره از بدنت؟من شنیدم به این زودی ها نمی ره از بدن شیاف دیکلو فناک استفاده نکردی؟یه سوال دیگه تا چند ساعت نباید تکون خورد بعد از بی حسی؟
2728
خواهش می‌کنم رومینا جان والا اثر بی‌ حسی از بدن من زود رفت یعنی‌ حدودای ۳ ساعت بده عمل ،، آره شیافه دیکلوفناک استفاده کردم ولی‌ به هر حال هر کاری که کنی‌ دردشو داره من برات دعا می‌کنم تو اندازهٔ من درد نکشی
این روزا آدما رو خیلی ساده میشه شناخت ! کافیه یک روز شاد نباشی ، حالت بد باشه ، بی اعصاب باشی ، بی پول باشی ؛ اون وقت اطرافت رو خوب نگاه کن ، دوست واقعیت رو میتونی ببینی !
ممنونم کوثر جان می دون به هر حال عمله و درد داره من فکر کردم وسط عمل بی حسی از بین رفته من زایمان دوممه اولیم بیهوشی بود و وقتی به هوش اومدم دردم شرو شد ولی زیاد نبود و بعد از شیاف هم خوب شدم دیگه هم دردم نگرفت ولی عوارض بیهوشی زیاده تو کتفم می سوخت منگ بودم دلم نمی خواست بچه رو بیارن پیشم و....گفتم شاید بی حسی بهتر باشه
2706