2726
عنوان

زایمان طبیعی

1428 بازدید | 49 پست

سلام خانمای عزیز.لطفا هر کسی زایمان طبیعی انجام داده +بیمارستان،یا زایمان طبیعی رو انتخاب کرده نظر و تجربشو اینجا بنویسه ما هم استفاده کنیم.

من هفته 30 بارداری هستم خیلی استرس زایمان طبیعی دارم.

من پارسال زایمان کردم.دکترم گف فقط باید طبیعی بیاری و قانون اجازه نمیده سزارینت کنم.منم تز طبیعی وحشت داشتم.خلاصه درد زایمانم شروع شد رفتم بیمارستان ۱۶ساعت درد طبیعی کشیدم یعنی مرررررگ رو جدوی چشام دیدم حاضربودم بمیرم ولی زودتر ببرنم سزارین.خلاصه آخرش دهانه رحم بیشتر از سانت بازنشد و بردنم سزارین.ولی همونروز بودن کسایی که خیلی راحت طبیعی زایمان کردن.بدن با بدن فرق داده عزیزم

من دوست دارم طبیعی زایمان کنم

از سزارین می ترسم

دعا کن شرایطم مناسب طبیعی باشه و بتونم طبیعی بیارم

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال زایمان کردم.دکترم گف فقط باید طبیعی بیاری و قانون اجازه نمیده سزارینت کنم.منم تز طبیعی وحش ...

شما کلاس زایمان رو رفته بودی؟

ورزشا رو انجام می دادی؟

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2728
من پارسال زایمان کردم.دکترم گف فقط باید طبیعی بیاری و قانون اجازه نمیده سزارینت کنم.منم تز طبیعی وحش ...

خیلی بده که دکترا به وضعیت بدنی مادر باردار توجه نمیکنن که آیا میتونه طبیعی یا نمیتونه.ممنون از نظرت گلم 

من دوست دارم طبیعی زایمان کنم از سزارین می ترسم دعا کن شرایطم مناسب طبیعی باشه و بتونم طبیعی بیارم

انشاالله که طبیعی زایمان میکنی گلم.منم دوست دارم طبیعی باشم.اما خیلی میترسم شما نمیترسی؟؟

شما کلاس زایمان رو رفته بودی؟ ورزشا رو انجام می دادی؟

کلاس نرفتم ولی هروز پیاده روی میکردم همه کارامو میکردم خیلز زبر و زرنگ بودم ولی خب نتونستم.طبیعی خیلی بهتره در صورتی ک بدن کشش داشته باشه.برای من واقعا وحشتناک بود.اگ زنده زنده توی آتیش میسوختم بهتر بود

من دوست دارم طبیعی زایمان کنم از سزارین می ترسم دعا کن شرایطم مناسب طبیعی باشه و بتونم طبیعی بیارم

انشالا که میتونی عزیزم.به خودت بگو که میتونم.من انقد استرس داشتم و منفی باف بودم که نتونستم

انشالا که میتونی عزیزم.به خودت بگو که میتونم.من انقد استرس داشتم و منفی باف بودم که نتونستم

ممنون گلم.انشاالله.

من یه درد کوچیکم نمیتونم تحمل کنم نمیدونم میتونم طاقت بیارم

ممنون گلم.انشاالله. من یه درد کوچیکم نمیتونم تحمل کنم نمیدونم میتونم طاقت بیارم

آره خدا کمکت میکنه.منم اصلا طاقت درد نداشتم الان ک فکرشو میکنم متاجبم چطور اونهمه درد و تحمل کردمو زنده موندم.شرایط بدنی فرق میکنه شاید شما خییییلی راحت تر از اونی ک فکرشو کتی بتونی زایمان کنی

من تجربه زایمان طبیعی داشتم

البته بچه م ریز بود و زایمانمم تو شش ماهگی و زودرس بود.درد داشت ولی نه اونقد که نشه تحمل کرد خوبیش این بود دردا یهو با هم تموم شد.حالا این بچه م بریچه.فعلا نچرخیده.نمیدونم میتونم باز طبیعی زایمان کنم یا باید سز بشم

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2706