2737
2734
عنوان

بیدارا بیاین دور هم باشیم...

1191 بازدید | 459 پست

کی بیداره؟؟؟میخوایم سرشماری کنیم😜

بیاین از هر چی دوست دارید بگید..😜

خاطره.. دردل.. چیز بانمک..‌ اتفاقای دیروز و...😆

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بیدارم.

عروسی پسرعموم بود،خیلی خسته ام ولی خوابمم نمیبره

بیا بشکن در این خونه رو اما به دلم دست نزن،منه دیوونه رو با غرورت بیا پس نزن،دلم آتیشه ولی حالیشه بزن از شراب این دل تو حاله این مست نزن....
ادم حالش بد میشه ازین همه تاپیک سرکاری    

تاپیک سرکاری؟؟😐😐

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2738
من بیدارم. عروسی پسرعموم بود،خیلی خسته ام ولی خوابمم نمیبره

اخییی مبارک باشه

اخییی مبارک باشه

مرسییییی،جای همگی خالی خیییییلی خوش گذشت

بیا بشکن در این خونه رو اما به دلم دست نزن،منه دیوونه رو با غرورت بیا پس نزن،دلم آتیشه ولی حالیشه بزن از شراب این دل تو حاله این مست نزن....

من هسدم بیدار همسرمم بیدار یهوغیب شدم پوذش میطلبم...

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
همش دارم پایان نامه مینویسم خیلی بده این روزام  کاش بگذره زودتر

موفق باشی... منم پایان نامه دارم ولی تازه اولشه😟

مرسییییی،جای همگی خالی خیییییلی خوش گذشت

پس بايد عكس بزارى😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
2706