2726
عنوان

باشوهرم دعواکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 52 پست

نمیدونم چی سرچ کرده بود.دکمه پایینی  گوشیشوفشارداد۳تاصفحه بازشدیکیش کلش بود۲تارونفهمیدم.میخاستم ببینم یعنی ازحافظه گوشیشم پاک شده

رابطه های تموم شده رو اونقدکش ندین که باخیانت تموم شه

توکه عضو نودوچهاری پیشکسوتی ازتوبعیده قطره چکونی نوشتن

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب طبیعیه پاک کنه نگران نباش منو شوهرمم همش گوشیامون تو دست همه ولی تند تند پنجره های باز شده رو پاک میکنیم تازه من پیامها و تماس هامو پاک میکنم شوهرمم پیاماشو پاک میکنه

حساس نباش چیزی نیس

توکه عضو نودوچهاری پیشکسوتی ازتوبعیده قطره چکونی نوشتن

والاهمینه دیگه میخام ببینم کسی میتونه کمک کنه ببینم چی سرچ کرده یاهمون دیقه حذف شده جیمیلشم میخام نصب کنم توگوشیش چون حدف کرده ولی بلدنیستم همش رمزمیخاد

رابطه های تموم شده رو اونقدکش ندین که باخیانت تموم شه
والاهمینه دیگه میخام ببینم کسی میتونه کمک کنه ببینم چی سرچ کرده یاهمون دیقه حذف شده جیمیلشم میخام نص ...

دکمه رمزروفراموش کرده ام رو بزن

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚
والاهمینه دیگه میخام ببینم کسی میتونه کمک کنه ببینم چی سرچ کرده یاهمون دیقه حذف شده جیمیلشم میخام نص ...

من بلدنیستم ولی زیادی حساس نباش

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2706