2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه با تور میری دیگه نمیخواد تو بگی کجا برم اون میبرتتون یا برو گوگل سرچ کن 

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹

دوبى حراجى نداره همه چى گرون ! ب قصد خريد نرو اگه هتلتون ٥ ستاره و استخر دار باشه پارك آبى بچه ام دارن من مرداد رفتم هتل هابتور همش ميگفتم كاش بچه داشتم اينجا خيلى بهش خوش ميگذشت البته ايرانيا رو با تور معمولا سمت ديره ميبرن ك خوب نيس هتلاش

2738

من دو سال پیش با بچه ۱۵ ماهه رفتم،خیلی برام سخت بود،هر جا میرفتیم،زود خسته میشد و نق میزد. تازه ما هتل نبودیم،آپارتمان یکی از عزیزان بود که رفتیم. و ماشین هم در اختیارمون بود، مال ابن بطوطه که دوستمون گفتن جالب بود،ولی اگر طرف دیره هستید،اونجا دور میشه،با مترو،دو تا مترو باید عوض کنید،فروشگاه ها هم مارک بودن و حتی با تخفیف ارزان نبودند. فروشگاه های اطراف دیره سطح پایین و ارزانتر هست. ولی در کل بچه اون سنی زیاد متوجه اوضاع نیست و هر چیزی ببینه میخواد کشفش کنه یا نق میزنه. 

پارک ساحلی رو دوست داشت و  زمانی که ما رفتیم،جشن استقلال امارات بود و آتش بازی و پرواز هواپیما و بالن کنار دریا انجام میشد،بچه ام خوشش اومد،استخر آب گرم آپارتمان مذکور هم خوشش اومد.اگر بچه ات پوشکی هست،پوشک مخصوص استخر باید داشته باشی. رقص فواره برج خلیفه هم قشنگ بود و بچه هم خوشش اومد

دبییی عشششششششقققققققققققققق است

پارک ابیشو نرو اگر کسی نیست بچتو نگه داره 

فروشگاه دی تو دی دیره رو حتما برو جنسای عالی و ارزون

برج خلیفه رو دم غروب حتما برو ببین رقص ابش محشرهههه دلت میخواد ساعت ها وایسی و تماشا کنی 

ابن بطوطه هم برو اونم یه بعد ازظهر برو

2706