2726
عنوان

اصلاح صورت با شمع

| مشاهده متن کامل بحث + 154736 بازدید | 124 پست
منم خودم دستگاه vaxدارم ازش خیلی راضیم .چون همینطور بقیه گفتن هم موها دیر درمیاد و هم یک نو پاکسازیه .پوستو شل نمیکنه چون کششش مثل موم نیست .برای پوست های حساس که خیلی خوبه .من به بند حساسم تا میندازم صورتم جوش میزنه ولی با این اصلا جوش نمیزنم
ساتم به همه
مامان بهناز جون من هم همان را می گم البته هر کس یک اسمی میگه
شمع وکس موم یا هر چیز دیگه من همونی را میگم که سبز رنگ است و میگن جلبک در یایی است . لطفا بگید از کجا می تونم تهیه کنم .
آدرس بدید
ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سارا گلی جون ممنون از راهنمائیت خانمی خیلی عالی بود

اگه اینقدر راحت باشه وبشه تو خونه انجامش داد به روش بن ماری گرمش کرد که خیلی راحته

حداقل بهتر از بنده که هم کلی از موها رو صورت آدم جا می مونه هم بعدش کلی دردسر جوش زدن واین چیزها

حتما میرم سراغش اگه گیر نیاوردم بازم میام ازت میپرسم

راستی خانمی اگه برات زحمتی نیست میتونی در مورد میکرو درمی پوست برام بگی اخه من تو نوجونی جوش های بلوغی که رو صورتم میزد باعث شده هم منافذ پوستم باز بشه هم بعضی جای جوش ها رو صورتم بمونه دکترم گفت هم میتونی لیزر کنی هم میکرو درمی

ولی خیلی در موردش نمی دونم فقط هزینش رو میدونم جلسه ای 50000تومنه البته تو شهر ما (قم) ولی نمی دونم عوارضی داره یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدش صورت چه شکلی میشه ؟؟؟؟؟؟؟قرمز میشه یا زخم میشه یا هیچ کدوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهتر از لیزره ؟؟؟؟؟؟
دکترم گفت یه6 تا 10 جلسه باید انجام بدی ولی یه دکتر دیگه گفت 3 جلسه برات کافیه.
یه چیز دیگه این که میشه میکرودرمی رو خانم ها ی باردار هم انجام بدن یعنی برای نینی ضرری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه راهنمائیم کنی ممنونم
سلام رها جون
من هم دقیقا مشکل شما را دارم چه از بند و ماندن موهای ریز و جوش زدن چه در مورد منافذ باز پوست و جای جو
ش
من هم کلی درمان شیمیایی کردم جواب نداد دکتر آخری 6که رفتم پیشنهاد میکرودرمی کرد که 2 جلسه انجام دادم فقط صورت به اندازه موقعی که اصلاح میکنی کمی قرمز میشه و تا 1 ساعت بعد هم میره و اصلا جاش نمی مونه برای من خوب بود ولی به خاطر دوری راه و اسباب کشی فعلا نمی رم تا سرم خلوت تر بشه که برم . من جلسه ای 25000 می دادم .

موفق باشی
2728
سلام ژیلا جون

چه جالب پس شما میکرودرمی انجام دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی درد هم داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس این دکتر من چی میگفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تاسه چهار روز صورتت قرمز وملتهبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم الکی میگفت چون خیلی کلاس گذاشت و منو ترسوندو گفت شاید با 20 جلسه هم صورتت درست نشه
من کاملا نا امید شده بودم

چقدر قیمتش مناسب بوده اینجا دقیقا دو برابره شما تهران هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی یه دکتر دیگه گفتم رفتم اون گفت 3 جلسه برات کافیه وفقط صورتت چند ساعت بعد میکرو قرمزه همین

فکر کنم کار این درست تره با اینکه متخصص پوست نبود

ولی اونی که متخصص پوست بود اون حرفها رو زد
سلام رها جون
واقعا دکتر چنین چیزی را گفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 20 جلسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/متعجبم
دردش در حد کمی نیشگون بود قابل تحمل است فقط کمی می سوزد اصلا نترس طبق گفته دکترم با هر با رمیکرودرمی لایه نازکی از پوست برداشته میشه بدون اینکه آسیبی جدی به پوست بزنه و این کار کمک میکنه که سلولهای سطح پوست دوباره ساخته بشه و در پوست جدید از مشکلات پوست قدیمی خبری نیست به من هم گفت 4 جلسه کافی است به شرطی که حتما هفتهای یکبار برم تا لایه های زیرین پوست هم برداشته بشه و مشکی عمقی پوست از بین برود و در این فاصله هم گفت باید از ضد لک و ضد آفتاب مداوم استفاده کنم .
سلام ژیلا جون

بله همین رو گفت .البته فکر کنم بیشتر به فکر جیب خودش بود تا پوست من 20 جلسه 50000تومن کم پولی نمیشه تازه من که تنها مریضش نیستم

حتی گفت وقتی صورتت جوش فعال داره نمیشه انجام داد در حالی که دختر خاله من تهرانه دکترش گفته بود اصلا ربطی به جوش داشتن یا نداشتن نداره
راستی من دیروز زنگ زدم یکی از بهترین سالن های آرایش اینجا گفتن اصلاح صورت با شمع انجام میدن ولی قیمتش رو نگفت نامرد گفت بستگی به پرمو بودن یا کم مو بودن داره

شاید برای بار اول برم اونجا تا شیوه کار رو یاد بگیرم بعد دیگه خودم تو خونه انجام بدم
سلام رها جون
ببخشید من دیشب برام میهمان رسید ترجیح دادم اونی را که نوشته بودم را بفرستم تا بعدا بقیه اش را بگم .
اگر بتونی بیایی تهران و اینجا میکرودرمی کنی فکر میکنم بهتر باشه اگر نه باید با دیگر متخصصین پوست شهرتان تماس بگیری و با اونها هم در مورد قیمت مشورت کنی .
در مورد اصلاح با شمع هم من خیلی راضی بودم خیلی بهتر از بند است البته به نظر من
بعد از کلی جستجو بالاخره تهیه کردم یک ظرف به انندازه ظرفهای برنج که یکبار مصرف هستند ولی سرخالی شد 16000 و میشه حداقل برای بار 12 متوالی استفاده کرد ممن یکبار اینجا انجام دادم 3 هزار تومن فقط برای صورتم گرفت که خوب زیاد بود البته سالن معمولی بود سالنهایی که شیک ترند مسلما گرانتر هم هستند . ولی حالا که خودم تهیه کردم میخواهم بروم یک ظرف خیلی کوچک روحی که معمولا بچه ها باهاشون بازی می کنند را بگیرم که همش مجبور نشم اضافه اش را که گرم کردم جابجا کنم و بگذارم برای دفعه بعد بمونه البته باید به روش بن ماری یعنی حرارت غیر مستقیم گرم بشه .

امیدوارم اطلاعاتم کافی باشه .
موفق باشی .
من از جنوب تهران تهیه کردم ولی خیابان منوچهری مرکزش است عزیزم باز هم اگر خواستی بگو آدرس پستی را بدم . من از حوالی میدان ابوذر پایین خرید کردم . کلی گشتم تا پیدا کردم .
سلام ژیلا جون ممنون از توضیحاتت

ولی من کاملا متوجه نشدم ظزف مخصوص گرم کردنش این قیمت شد یا موادش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه بشه توضیح بدی خیلی خوبه

راستی اینکه دقیا چه مدت روی پوست بمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟طریقه مالیدن روی پوست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟طریقه برداشتنش از روی پوست رو هم بگو خانمی

بازم ممنون

راستی ژیلا جون میکرودرمی باعث روشن شدن پوست هم میشه وهمینطور برای از بین بردن لکه ها هم مفیده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما خودت بعد انجام دادن تغییری تو رنگ پوستت حس کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم ببخشید من اینقدر سوال میکنم

موفق باشیییییییییییییییییییییییییی

2706