2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کد اسنپ دوره قبلمو آمدم امروز استفاده کنم باز اونم نشد 

مال منم نمیشه😞😞😞

واقعا فقط بلدن مسابقه بزارن😯😯🤐😂بقیه چیزاشو ول کردن

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
مال منم نمیشه😞😞😞 واقعا فقط بلدن مسابقه بزارن😯😯🤐😂بقیه چیزاشو ول کردن

اره والا خرید از  یه سایت درپیت که هیچیشم درست حسابی نیست😄من به نی نی یار گفتم ولی جواب نداده به شما جواب داد؟ 

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
اره والا خرید از  یه سایت درپیت که هیچیشم درست حسابی نیست😄من به نی نی یار گفتم ولی جواب نداده ...

ن دوروز پیش پیام دادم هنوز جواب نداده

حالااگه گزارش برامون زده بودن همه نی نی یاراصف بسته بودن😂

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2738
ن دوروز پیش پیام دادم هنوز جواب نداده حالااگه گزارش برامون زده بودن همه نی نی یاراصف بسته بودن😂

اره والا تازه کد اسنپ مال دوره قبلی مسابقه هم زدم قبول نمیکنه  امروز دیگه حرصم در امد ازشون😬😊

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
اره والا تازه کد اسنپ مال دوره قبلی مسابقه هم زدم قبول نمیکنه  امروز دیگه حرصم در امد ازشون😬😊

خیلیااینطوربودن

بنظرم بعضی کداشو الکی میدن😀😀😁شوخی کردم

منکه دیگه شرکت نمیکنم چون ارزش قائل نمیشن که حداقل رسیدگی کنن