2703
2553
به راحتی،چسب کاغذی زدم گفت چی شده گفتم اوف شده گفت باشه چند بار اومد بهش سر زد دید چسب سرجاشه دیگه ی ...

من سه روزه از شیر گرفتمش. دقیقا با این روش

یکم سخته هم خودم درد دارم هم دخترم اذیت میشه ولی چه میشه کرد

فقط بهش بگو کم کم وعده هاش رو کم کنه یهویی نگیره گناه داره طفلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پسر من 18 ماهه بود از شیر گرفتمش واسه اینکه باردار بودم یک هفته شیر روزشو قطع کردم کامل سیرش میکردم و همه اش سرگرم بازی بودیم از خستگی خوابش میبرد با یک هفته فاصله که شیر روزشو قطع کردم بردمش شهرستان خونه پدرشوهرم که دورش شلوغ باشه بتونم شیر شبش رو قطع کنم که سرما خورد و چون بهش سیتریزین میدادم تا خود صبح خوابید و بیدار نشد واسه شیر و اینگونه بود ک6 دیگر شیر شبم نهورد و خداروشکر نسبت به بچه هایی که دوسالگی از شیر گرفته شدن اصلا بی تابی نکرد الانم اصلا واکنشی نسبت بهش نداره

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
منم دوماه دیگه باید پسرمو از شیر بگیرم الان بیشتر از جمع شدن شیر تو سینه هام و دردشون میترسم

دقیقا منم جس شمارو دارم چند وقتش بچتون

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2714
من سه روزه از شیر گرفتمش. دقیقا با این روش یکم سخته هم خودم درد دارم هم دخترم اذیت میشه ولی چه میشه ...

زیر آب گرم ماساژ بده بعد شیرتو تخلیه کن ،به من میگفتن بذار خودش خشک بشه اما مادرم گفت اینکارو کردم هم درد نداشتم هم زود خشک شد 

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
    دقیقا منم جس شمارو دارم چند وقتش بچتون

22 ماه

میخوام دوسالش شد قطع کنم شیرشو

ی روز خونه مامانم اینا بودم سرش گرم بازی شد اصلا شیر نخورد شبش سینه ام درد گرفت ب گریه افتادم ..

الهی رضاً برضاک...   
22 ماه میخوام دوسالش شد قطع کنم شیرشو ی روز خونه مامانم اینا بودم سرش گرم بازی شد اصلا شیر نخورد ش ...

منم میخوام هیجده ماهگی بگیرم ولی خیلی وابستس البته شیرم کم غذاهم نمیخوره

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
زیر آب گرم ماساژ بده بعد شیرتو تخلیه کن ،به من میگفتن بذار خودش خشک بشه اما مادرم گفت اینکارو کردم ه ...

جدی ماساژ رو میدم ولی تخلیه نمیشه لامصب. سینه ام متورم شده ولی شیر نمیاد شایدم چون درد دارم نمیتونم فشار بدم. ممنون دوستم. سوال بود برام

جدی ماساژ رو میدم ولی تخلیه نمیشه لامصب. سینه ام متورم شده ولی شیر نمیاد شایدم چون درد دارم نمیتونم ...

درد داره تحمل کن حسابی فشار بده که تخلیه بشه از بالای سینه به سمت نوکش ماساژ بده 

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
2706