1147
648
به راحتی،چسب کاغذی زدم گفت چی شده گفتم اوف شده گفت باشه چند بار اومد بهش سر زد دید چسب سرجاشه دیگه ی ...

من سه روزه از شیر گرفتمش. دقیقا با این روش

یکم سخته هم خودم درد دارم هم دخترم اذیت میشه ولی چه میشه کرد

فقط بهش بگو کم کم وعده هاش رو کم کنه یهویی نگیره گناه داره طفلی

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

پسر من 18 ماهه بود از شیر گرفتمش واسه اینکه باردار بودم یک هفته شیر روزشو قطع کردم کامل سیرش میکردم و همه اش سرگرم بازی بودیم از خستگی خوابش میبرد با یک هفته فاصله که شیر روزشو قطع کردم بردمش شهرستان خونه پدرشوهرم که دورش شلوغ باشه بتونم شیر شبش رو قطع کنم که سرما خورد و چون بهش سیتریزین میدادم تا خود صبح خوابید و بیدار نشد واسه شیر و اینگونه بود ک6 دیگر شیر شبم نهورد و خداروشکر نسبت به بچه هایی که دوسالگی از شیر گرفته شدن اصلا بی تابی نکرد الانم اصلا واکنشی نسبت بهش نداره

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
1156
منم دوماه دیگه باید پسرمو از شیر بگیرم الان بیشتر از جمع شدن شیر تو سینه هام و دردشون میترسم

دقیقا منم جس شمارو دارم چند وقتش بچتون

دلم تنگ شده برای ان زمانی که تنها غم زندگیم شکستن نوک مدادم بود 💝💝💝
من سه روزه از شیر گرفتمش. دقیقا با این روش یکم سخته هم خودم درد دارم هم دخترم اذیت میشه ولی چه میشه ...

زیر آب گرم ماساژ بده بعد شیرتو تخلیه کن ،به من میگفتن بذار خودش خشک بشه اما مادرم گفت اینکارو کردم هم درد نداشتم هم زود خشک شد 

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
    دقیقا منم جس شمارو دارم چند وقتش بچتون

22 ماه

میخوام دوسالش شد قطع کنم شیرشو

ی روز خونه مامانم اینا بودم سرش گرم بازی شد اصلا شیر نخورد شبش سینه ام درد گرفت ب گریه افتادم ..

الهی رضاً برضاک...   
1189
22 ماه میخوام دوسالش شد قطع کنم شیرشو ی روز خونه مامانم اینا بودم سرش گرم بازی شد اصلا شیر نخورد ش ...

منم میخوام هیجده ماهگی بگیرم ولی خیلی وابستس البته شیرم کم غذاهم نمیخوره

دلم تنگ شده برای ان زمانی که تنها غم زندگیم شکستن نوک مدادم بود 💝💝💝
زیر آب گرم ماساژ بده بعد شیرتو تخلیه کن ،به من میگفتن بذار خودش خشک بشه اما مادرم گفت اینکارو کردم ه ...

جدی ماساژ رو میدم ولی تخلیه نمیشه لامصب. سینه ام متورم شده ولی شیر نمیاد شایدم چون درد دارم نمیتونم فشار بدم. ممنون دوستم. سوال بود برام

جدی ماساژ رو میدم ولی تخلیه نمیشه لامصب. سینه ام متورم شده ولی شیر نمیاد شایدم چون درد دارم نمیتونم ...

درد داره تحمل کن حسابی فشار بده که تخلیه بشه از بالای سینه به سمت نوکش ماساژ بده 

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
1184
جدی ماساژ رو میدم ولی تخلیه نمیشه لامصب. سینه ام متورم شده ولی شیر نمیاد شایدم چون درد دارم نمیتونم ...

من خواهر شوهرم با تازگی بچشو از شیر گرفت 

یه برگ کلم سفید بزرگ رو کامل بذار رو سینت هر دو طرف چند ساعت باشه باز تکرار کن معجزه میکنه اون که خیلی راضی بود