2737
2734
عنوان

***شب نشینی***

| مشاهده متن کامل بحث + 208871 بازدید | 90692 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلا چرا جواب نمیدی ؟😁

نتم😨😨😨

اره شنیدم

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2731
خیلی کسافطی 😂😂😂😂😂😂 https://s9.picofile.com/file/8317228626/IMG_۲۰۱۸۰۱۲۰_۱۸۵۹۵۴.jpg  

خوشگله مبارکت باشه😍

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
سلام آرامش جون خوبی ؟؟😍

سلام نفسی خوبی ؟؟ دخمل خوشگلت خوب شد؟؟😍😍😍

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
سلام نفسی خوبی ؟؟ دخمل خوشگلت خوب شد؟؟😍😍😍

خواهری چندتاعکس دیدی؟

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2738
متنمو دیدی 😆

ماامضانمیخونیم😝

بچه ها یه لحظه داشتم گول میخوردم عکس بزارم ولی رفتم انلاین دیدم پشیمون شدم

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
خواهری چندتاعکس دیدی؟

۲ تا خوشگلم روسریتو😍😍😍کیفتو😍😍😍

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
امضا چیه متن در مورد تیر ماهیا بود میگم واقعا راست اخلاق من اینطوریه 😝😝

اهان کوجا؟

2706