2726
عنوان

***شب نشینی***

| مشاهده متن کامل بحث + 208866 بازدید | 90692 پست
ازبنگاه رسیدیم ب عروسی الان شدیم تاپیک اقدامی ها.😁بسلامتی توهمین تاپیک بچه هامونم عروس ودامادمی کنی ...

😂😂😂😂😂😂😂

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا حفظش کنه گلم.  یه سوال بپرسم میتونی جواب بدی؟؟

مرسی گلم ایشالله قسمتت بپرس اگه بتونم جواب میدم

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2728
ازبنگاه رسیدیم ب عروسی الان شدیم تاپیک اقدامی ها.😁بسلامتی توهمین تاپیک بچه هامونم عروس ودامادمی کنی ...

واسه بچه هامون دوباره بنگاهش میکنیم😂😂😂😂😂😂😂

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
مرسی گلم ایشالله قسمتت بپرس اگه بتونم جواب میدم

من دوره هام ۲۶ روزه بود از وقتی اقدام کردم شده ۲۳ روزه الان چند وقته کلا بهم ریخته ۱۹ روزه میشم😥😥😥

الان چند روزی خیلی ترشح دارم زبر دلم تیر میکشه فکر میکنم الان میخوام پری بشم امروز ۱۶ سیکلم هست😭

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
خوب شد ما هم و پیدا کردیم وگرنه تنها میموندیم هممون خنگ و هیز هستیم😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂اره والا

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
وای من برم دیگه خیلی خوش گذشت😘😘😘😘😘😘😘😘

فعلا گلم😘😘😘😘

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
وای من برم دیگه خیلی خوش گذشت😘😘😘😘😘😘😘😘

باشه عشقم اگه تونستی سری به. خصوصیم بزن شب فداااات😙😙😙😙😙😙

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
باشه عشقم اگه تونستی سری به. خصوصیم بزن شب فداااات😙😙😙😙😙😙

باز عبضی شدی😋

2706