2733
2739
عنوان

پیشنهاد به خانم مونا تهرانی

443 بازدید | 20 پست

سرکار خانوم تهرانی من به شخصه  هیچ  وقت متوجه نمیشم که کی مسابقه  شروع میشه و فقط از  طریق تبلیغات کاربران میفهمم که یک مسابقه در حال برگزاری هستش

از  اونجایی  که ممکنه  کاربرانی امثال من باشند  که دیر متوجه مسابقه بشن  پیشنهاد میکنم که از زمان شروع مسابقه یک کادری در گوشه ایی از صفحه  با عنوان مسابقه  ماه آذر یا دی و ,,,,  که قابل دیدن همگان باشه  ایجاد بشه که بشه با کلیک کردن به روی ان وارد تاپیک مورد نظر شد و موضوع مسابقه را دید

از طرفی با توجه به اینکه در این دوره مسابقه تاپیک های زیادی برای جلب توجه کاربران به منظور جمع آوری رای زده میشه  که گاهی واقعا از حوصله خارج هستش لطفآ تاپیک زدن در این مورد ممنوع کنید و تمهیدی بیاندیشید که عکسهای شرکت داده شده  باز هم از طریق یک کادر در گوشه صفحه که بشه با کلیک روی ان وارد شد قابل  دیدن باشه و کاربرها فقط به همون امضاشون که نشانی عکسشون در آن گذشته شده اکتفا کنند  

متشکرم از توجهتون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم موافقم.دیگه همشون یه جا وجلو چشم هستن میشه مقایسه کرد و رای داد😗😗😗

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2738

حالا الان تموم شد ؟

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 

افرین.منم داشتم فکرمیکردم این مسابقه آخری کی شروع شد کی هم تموم شد که من نفهمیدم

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

اصلا این چه جور مسابقه ای هست که فقط بدویی دنبال کاربرا رای بگیری .

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اصلا این چه جور مسابقه ای هست که فقط بدویی دنبال کاربرا رای بگیری .

من سالها ست  در سایت های دیگه عضو هستم و در مسابقات شرکت کردم اما این مدلش رو فقط اینجا دیدم

من سالها ست  در سایت های دیگه عضو هستم و در مسابقات شرکت کردم اما این مدلش رو فقط اینجا دیدم

دقیقا .قبلا مامی سایت مسابقه میذاشت اصلا معلوم نبود کدوم عکس مال چه کاربریه  تبلیغ برای رای خلاف مقررات بود عادلانه  هم بود 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706