2410
2553
عنوان

خونریزی بعد از کورتاژ تا چند روز طبیعیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186292 بازدید | 103 پست
سلام من بعدکورتاژم ازروز ششم خونریزیم شروع شدتاروزدهم ادامه داشت رفتم دکترسونوشدم همه چیزخوب بودفقط یه لخته به اندازه 5سی سی. ممونده بود که دکترگفت انشالله تا 20 روزدیگه میوفته.درموردخونریزیمم گفت تا 40 روز طبیعیه .الان روز 15 وخونریزیم قطع شده فقط لکه میبینم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام دوستان 

من هفته 11 بعد از سقط طبیعی کیسه جنین خالی بلافاصله اتاق عمل برای کورتاژ رفتم تا چیزی باقی نمونه تا هفت روز لکه بینی و کمی خونریزی داشتم ولی الان بعد از هفت روز یه روز درمیون خونابه هست یکبار در روز ... تا چند روز طبیعی هست؟ من احساس میکنم خیلی جونم کم شده بعد از کورتاژ خیلی زود خسته میشم و بلافاصله بعد خستگی خونابه میبینم شما هم اینطور هستید؟

سلام دوستان عزیز. من تو هفته ی ۸وم بخاطر اینکه بچم ۲ هفته مرده بود مجبور شدم اول با قرص سقط کنم بعد ۱۷ روز ک خونریزیم قطع نشد و شدت خوتریزی خیلی زیاد بود مجبور به کورتاژ شدم. الان حدودا ۱۰ روز میگذره اوایل کمتر لک بینی داشتم اما الان یکم بیشتر شده و کم و زیاده و بعضی وقتها شبیه روز سوم چهارم پریودیه. دکتر گفت اصولا یک ماه بعد کورتاژ پریود میشی. امیدوارم همه چیز تموم شده باشه. بارداری اولم بود. امیدوارم خیلی زود دوباره باردار بشم. برام دعا کنید.

سلام بچه ها ،منم 2 روز کورتاژ شدم،قرص برای سقط خوردم که دهانه رحم باز شه و خونریزی داشته باشم ولی قرص هیچ تاثیری روی من نداشت و بااینکه قبلش خونریزی زیاد و درد شدیدی داشتم.

تو هفته 11 کورتاژ شدم به خاطر اینکه قلبش تشکیل نشده بود.الانم خونریزی خیلی کم و روشن دارم.

امیدوارم هیچکس کارش به کورتاژ نکشه و همه سلامت و شاد باشن

2714

تورو خدا ب منم كمك كنيد منم تو هفته نه اينا بودم كورتاژ دارويي شدم ب دلبل حاملگي پوچ،بهم گفتند ب خاطر بقايا بايد عمل هم بشي من قبول نكردم اومدم خونه و احتمالا فردا با پس فردا برم سونو ،از خفته گذشته دوشنبه تا الان يه روز خونريزي دارم يه روز ندارم زعفرون خوردم و يه دمنوش از پزشك عطاري گرفتم ب نظرتون دفع شده؟

تورو خدا ب منم كمك كنيد منم تو هفته نه اينا بودم كورتاژ دارويي شدم ب دلبل حاملگي پوچ،بهم گفتند ب خاط ...

سلام عزیزم منم پنجشنبه گذشته کورتاژ شدم.۴روز الکی بستری بودم بیمارستان انواع قرص و داروها و امپول فشار ک باعث شد کمرم داغون شه ولی بازم بقایا داشتم.ولی بردنم کورتاژ دیگه راحت شدم.کورتاژ خیلیم خوبه رحم رو هم شستشو میدن

سلام دوستان عزیز. من تو هفته ی ۸وم بخاطر اینکه بچم ۲ هفته مرده بود مجبور شدم اول با قرص سقط کنم بعد ...

سلام عزيزم ميخواستم بپرسم بپرسم چند وقت بعد باردعر شدي منم هفته پيش كورتاژ كردم....

سلام منم تو هفته١٧ به علت ايست قلبي جنين اول با قرص و دارو جنين دفع شد ولي باز بخاطر جفت كورتاژ شدم،الان دو هفتس ولي هنوز خوريزي شديد دارم ك خيلي تيره رنگه.

بنظرتون برم دكتر يا طبيعيه؟؟

سلام منم تو هفته١٧ به علت ايست قلبي جنين اول با قرص و دارو جنين دفع شد ولي باز بخاطر جفت كورتاژ شدم، ...

سلام عزیزم منم تو هفته ۹ جنینم ایست قلبی کرد و لی تا هفته سیزده من نمیدونستم که با دارو سقط کردم ، ولی بقایا داشتم دارو خوردم بازم کانل دفع نشد تا اینکه عفونت شدید رحم و لگن کردم و آخ سرم مجبور به کورتاژ شدم ، الان ۱۱ روزه کورتاژ شدمو خونریزی دارم دارو داد که کم بشه ولی نشده ، منم نمیدونم طبیعیه یا نه 

سلام عزیزم منم تو هفته ۹ جنینم ایست قلبی کرد و لی تا هفته سیزده من نمیدونستم که با دارو سقط کردم ، و ...

سلام

الان بهترید؟

آخه منم 3 روز پیش کورتاژ کردم البته نمیدونستم باردار بودم دوماه خونریزی داشتم بعد واسه کورتاژ تشخیصی رفتم دکتر و بعد عمل فهمیدم کورتاژ تخلیه ای شدم و باردار بودم

حالا اصلا خونریزیم بند نمیاد و شدیده دتر دوباره دارو داده و گفته اگه خوب نشم باید مجددا هیسترسکوپی بشم

2706