2703
2553
عنوان

خونریزی بعد از کورتاژ تا چند روز طبیعیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186301 بازدید | 103 پست
عزیزم خوبین شما من پریود شده بودم بعد یه هفته قطع شد در واقع خون پریودی بوده شما دوباره سونو بدین ...

یعنی با وجود کورتاژ بازم ممکنه چیزی بمونه؟؟؟وای خداااااا خسته شدم😢😢😢😢😢😢

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
من هفته بیستم هستم و بچه اولمه خودم عمدی می‌خوام سقط کنم ولی میترسم بعداً ناباروری بیاره :( از طرفی ...

چراانقدردیر فهمیدی 

من هفته بیست ویک سقط غیرعمد داشتم خیلی سقط درناکیه چون بچه تو زمانیه که نه انقدر نرسیده که راحت جداشه نه خیلی نارسه که راحت بیفته، چندبرابرزایمان طبیعی اذیت میشی من که به مرگ خودم راضی شدم مهم ترازاینا اگه مسلمونی وبه خداایمان داری اینکارقتل عمده وصدمثقال طلاهم دیه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونکه سخت تره ، با خودش مشکل ندارم که ، شرایطم اصلأ خوب نیست، ماه اول عروسی باردار شدم، خودم افسردگی ...

به دنیابیاریش همه ی خانواده عاشقش میشن مخصوصا خودت و شوهرت اگه نشدین بدش به من باعشق بزرگش میکنم

متاسفم واقعا  تو قرن بیستم هنوزمداشتن  یه سری حقوق طبییعی مثل جرم میمونه

بنظرم این نصیحتای شما بدرد ادم آهنیا میخوره ،اگه اون بچه توان دفاع از خودش داشت روهم بازم کشتنش روحق طبیعی میدونستی؟! اگه آره که  لابد آدم کشتنم حق مسلم هرکسیه لابد بااین تفکرفکرمیکنی روشنفکرم هستی 

2720
بنظرم این نصیحتای شما بدرد ادم آهنیا میخوره ،اگه اون بچه توان دفاع از خودش داشت روهم بازم کشتنش روحق ...

اصلا بحث روشنفکری و .... نیست 

فارغ از هر دیدگاهی 

یه لحظه تو خیال خودتون تصور کنید: 

مادری که مورد حمایت عاطفی و مالی همسرش نیست 

همینطوز از طرف خانواداش

و خودش هم رابطه خوبی با همسرش نداره

ادم مستقلی هم نیست که بتونه رو پای خودش بایسته 

ایا تو این شرایط بلبشو به دنیا اوردن یه کودک بی پناه و مظلوم که حقش داشتن دنیای اروم برای پرورش یافتنه کار درست و منطقی به نظر میاد؟

خواهشا بی هیچ سمت و سویی پاسخ بدید به این سوال 

سلام دوستان عزیز. من تو هفته ی ۸وم بخاطر اینکه بچم ۲ هفته مرده بود مجبور شدم اول با قرص سقط کنم بعد ...

عزیزم منم بارداری اولم بود مرده بود توشکمم منم تاپیک زدم ...اینقدری که درد کشیدم...😔درد روحی روانی به کنار جسمی هم کشتنم...

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
بله انجام دادم سال ۹۰ بچه اول بود به دلیل قطع ضربان قلب جنین  تو هفته ۱۴ ام بودم  الب ...

من دست کردن که بقایا رو درارن اون خیلی درد اور بود.......

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
بچه ای که بدنیا نیومده هیچ قصاصی نداره فقط دیه شامل میشه ، اولیای دم هم که اول من و پدرشیم راضی هستی ...

یعنی واقعا که ...یکی خدا بهش بچه میده...یکبم مثل من میگیره چطور میتونید ابنقد بیرحم باشین؟کاش تاپیکهای منو بخونین...لطفا اینکار نکنینن...این بچه حق زندگی داره...میخوای پاسوز نشی بعد طلاق ازدواج راحت داشته باشی؟فقط واسه خودخواهیت جونشو میگیری من مطمنم اونم از بین میبرین طلاقم نمیگیرین....اهش دامن زندگیتو میگیره نکن...

2714
اونکه سخت تره ، با خودش مشکل ندارم که ، شرایطم اصلأ خوب نیست، ماه اول عروسی باردار شدم، خودم افسردگی ...

متاسفم،  این کار رو نکن خدا بهتر از همه صلاح بنده هاش رو میدونه، اگه بچه نمیخواستید بهتر بود از اول سفت و سخت جلوگیری میکردید، الانم که شکم اول هست با سقط اونم که دکترا این کارو نمیکنن، باید خونه انجام بدی احتمال بالا بعدا نازایی میاری

اصلا بحث روشنفکری و .... نیست  فارغ از هر دیدگاهی  یه لحظه تو خیال خودتون تصور کنید:&nbs ...

مادر و پدر شرایط رو می‌تونن تا حدی هموار کنند ، اما خدای اون بچه نیستند که بهش جان بدن و جان ازش بگیرند. این دیدگاه های انسان گرایی صرف، رو حتی اون طرفیا دیگه قبول ندارن، تازه رسیده به شماها! 

سلام دوستان عزیز. من تو هفته ی ۸وم بخاطر اینکه بچم ۲ هفته مرده بود مجبور شدم اول با قرص سقط کنم بعد ...

سلام عزیزم میدونم خیلی وقته میگزره ولی جی شدحامله شدی من عین شماشدم بارداری اولم بودمیخاستم ببینم چی شد