2737
2734
عنوان

خونریزی بعد از کورتاژ تا چند روز طبیعیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187668 بازدید | 103 پست
لطفا قضاوت نکنید. ما خانم ها وقتی نتونیم همو درک کنیم چه انتظاری از جامعه مردسالارمذهبی داریم ؟؟

قضاوت نکردم فقط نسبت به تبعیض جنسیتی اظهار تاسف دارم

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
باورهای مذهبی که بی اندیشه از ابتدای تولد بهمون القا کردن باعث شده که همیشه از دید گناه و ثواب به یه ...

لطفا دوباره سوالتون رو بخونید دوتا سوال که درواقع یکی هست

باور درست اینه که قتل نفس انجام بدی؟ اگه کسی فکر میکنه آمادگی نداره پس باید جلوگیری مطمئن داشته باشه از هر دوطرف هم آقا و خانم چون هیچ روشی صددرصد نیست و برای اطمینان خاطر دو روش همزمان بهتره تا اینطوری در یک موقعیت ناخواسته قرار نگیره

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم میترسم سقطش کنم زندگیم از اینکه هست بدتر شه و همسرم منو مسئول بدونه حتی اگه نباشم ، از طرفی و ...

منم از تبریزم 

میشه بیای خصوصی بحرفیم؟

2728
سلام عزیزم منم تو هفته ۹ جنینم ایست قلبی کرد و لی تا هفته سیزده من نمیدونستم که با دارو سقط کردم ، و ...

درد داشت با دارو یا نه

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
وقتی جنین سالمه هیچ دکتری قبول نمیکنه یا حداقل من نمیشناسم ، همسرم مجبور کرده نگهش دارم ولی واقعا سخ ...

حالا من همسرم میگه باید سقط کنی به هیچ صراطی هم مستقیم نیست .من میترسم از گناهش

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2738
خب گناهش گردن اونه دیگه ، اگه شرایطشو دارین که نگه دارین، ولی پدر خیلی مهمه 

عزيزم ببخشيد بعد چند هفته پست تون رو خوندم 

نميدونم چيكار كرديد اخرش؟ سقط كرديد يا نه؟ 

تورو خدا مواظب خودت و سلاكتيت باش چون گفتى دست تنهايى گفتم بهت چندتا نكته رو بگم

میام نی نی سایت میبینم تنها نیستم همه مثل هم هستیم. مشکلات و مسائل مشابه. آروم میشم.
عزيزم ببخشيد بعد چند هفته پست تون رو خوندم  نميدونم چيكار كرديد اخرش؟ سقط كرديد يا نه؟  ...

نه فعلاً نتونستم و دکتر پیدا نکردم و با شوهرم دعوام شده حالم خیلی بده متنفرم از این زندگی

نه فعلاً نتونستم و دکتر پیدا نکردم و با شوهرم دعوام شده حالم خیلی بده متنفرم از این زندگی

الهی ....

ببین عیبی نداره 

الان جنینت بزرگ شده خیلی سقط خطرناکه برات

و فکر نکنم دکتری برات انجام بده ریسکش خیلی بالاست و دکترها دنبال دردسر نیستن

دیدم یه خانومی بهت گفت قرص کمر بخور ببین جنین سالم با دارو گیاهی و قرص و اینا نمیفته که جز اسیب جدی به خودت و نی نی هیچ کاری نمیکنه

خداروشکر که بارداری سالمی داری 

سونو و غربالگری اینا رو رفتی؟ برو

بجای ناراحتی و دعوا به فکر سلامتی خودت و نی نی کوچولوت باش 

و شوهرت رو کم کم به راه بیار شروع کن وسیله خریدن و لباس تهیه کردن برا بچه 

چون گفتی شوهرت اولش مخالف سقط بوده مطمئن باش دلش با بچه است 

تو دعوا هم حلوا خیر نمیکنن به حرفاش توجه نکن و بزرگ نکن

دختر همدم مادره

دختر عشق مادر و پدره به حرفهای جاهلانه بقیه اهمیت نده عزیزم دوره زمپنه عوض شده

به خدا دختر خشگلت رو به دنیا بیار بزن تو پوز همه 

برات بهترین ها رو می خوام 

ناراحتیت و روحیه ات طبیعیه 

تو بارداری ادم افسرده میشه سعی کن هدف گذاری کنی. هدفت اول سلامتی خودت بعد نی نی ات بعد هم ساختن زندگیت باشه و هر روز با عشق برای رسیدن به زندگی خوب با روحیه بالا تلاش کنی

برو مشاور حالت بهتر میشه 

خلاصه که مواظب خودت باش امیدوارم مشکلت حل بشه و رابطه ات با شوهرت خوب بشه 

زندگی به کامت بشه 

قوی باش دختر 

ما زنها باید قوی باشیم 🌹🌹🌹

میام نی نی سایت میبینم تنها نیستم همه مثل هم هستیم. مشکلات و مسائل مشابه. آروم میشم.
الهی .... ببین عیبی نداره  الان جنینت بزرگ شده خیلی سقط خطرناکه برات و فکر نکنم دکتری برات ا ...

خوشبحالتون چه روحیه دارین امروز رفته بودم مدرسه آبجیم ینی یه چیزایی میگفتن حالم از از همه دختر بچه ها بهم میخورد ، از بچه خودمم متنفرم کاش تو شیکمم بمیره اصلا اعصابم نمیکشه 

خوشبحالتون چه روحیه دارین امروز رفته بودم مدرسه آبجیم ینی یه چیزایی میگفتن حالم از از همه دختر بچه ه ...

گفتم که اعصابت به خاطر هورمون هاست

برو تو جمع های خوب

با ادم های خوب معاشرت کن

دوس دارم بیای تو فامیل ما ببینی دختر دارها چیکار میکنن

چقدر خودشون و بچه هاشون رو بالا میبرن

یکی پسر بیاره همه میگن ایشالله بعدی دختره

چون دختره که برا ادم میمونه

پسر و عروس میرن پی زندگی خودشون

اره من یه هفته خونریزی کم داشتم بعدش یهو زیاد شد نگو پریود شدم....کلا ۲۰ روزی درگیر بودم

عزیزم ی سوال منم مشکل شمارو پیدا کردم.۲۲ابان زایمان زودرس داشتم جفتام کورتاژ شدن تا ۱۰روز خونریزی داشتم خیلی کم بعد شد لکه بینی بعد ۳روز قطع شد دوباره از ۱۵آذر ب خونریزی افتادم عین روزای اول پریودی الان ۱۵روزه قطع نمیشه اصن با فعالیت بیشترم میشه رفتم دکتر بهم قرص داده ولی کم نمیشه 

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
عزیزم ی سوال منم مشکل شمارو پیدا کردم.۲۲ابان زایمان زودرس داشتم جفتام کورتاژ شدن تا ۱۰روز خونریزی دا ...

عزیزم خوبین شما

من پریود شده بودم بعد یه هفته قطع شد در واقع خون پریودی بوده

شما دوباره سونو بدین ببینین پاک شده رحمتون؟؟

2706