2726
عنوان

خونریزی بعد از کورتاژ تا چند روز طبیعیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187229 بازدید | 103 پست
تحت نظر دکتر حتما اینکارو انجام بده همه جای دنیا خانم ها حق انتخاب برای نگه داشتن یا نداشتن جنین دا ...

وقتی جنین سالمه هیچ دکتری قبول نمیکنه یا حداقل من نمیشناسم ، همسرم مجبور کرده نگهش دارم ولی واقعا سخته هر دو روز یبار دعوا داریم کلی مشکلات اول زندگی،هفت صبح میره ده شب برمیگرده منم تا شب تو خونه تنهام هم افسردگی هم دلشوره های بارداری و هزار تا مشکل اعصاب نمونده برام واقعاً 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهل کدوم شهری؟ چند سالته؟

میدونم میترسم سقطش کنم زندگیم از اینکه هست بدتر شه و همسرم منو مسئول بدونه حتی اگه نباشم ، از طرفی واقعاً تنهام و تو این ۵ ماه هیشکی نیومده سراغی ازم بگیره، همش گفتن بچه دختر فلانه بیساره قشنگ ته دلمو خالی کردن  و شوهرم کلا ۲ ساعت مفید خونس، میترسم دست تنها بمونم و با این همه مشکلات مالی نتونم براش مادر خوبی باشم ، ۲۵ سالمه از تبریزم 

2728
وقتی جنین سالمه هیچ دکتری قبول نمیکنه یا حداقل من نمیشناسم ، همسرم مجبور کرده نگهش دارم ولی واقعا سخ ...

خانواده خودت همکاری نمیکنن؟ تو سقط کردن 

مادرت منظورمه.

پس کجا میخوای کورتاژ کنی.

ببین. تمام شهرها یه سری پزشکا هستن اینکارو انجام میدن

هزینه اش بالاست. ولی خوب مطمئنه. پیدا کردی این پزشکارو؟

خانواده خودت همکاری نمیکنن؟ تو سقط کردن  مادرت منظورمه. پس کجا میخوای کورتاژ کنی. ببین. تمام ...

اونا اول بارداریم گفتن سقط کن بچه میخوای چیکار از طرفی همسرم نزاشت الان همسرم راضی شده اونا میگن به ما مربوط نیس ، یکیو معرفی کردن ولی کارشناس ماماس ،نمیدونم ازکجا پیدا کنم

خانمی که داری اینجا از حق سقط جنین دفاع میکنی حتی تو غیر مذهبی ترین کشورای دنیا هم حدی وجود داره که بعد از اون سقط جنین ممنوعه و جرم به حساب میاد. من ندیدم و نشنیدم که هیچ جای دنیا بعد از بیست هفتگی اجازه سقط جنین داده بشه. چرا که اگه قرار باشه هر کس هر وقت دلش خواست بره و بچه شو سقط کنه یه عده ممکنه حتی تو سی و شش هفتگی هم برن برای سقط. در حالی که اون بچه بدون هیچ دستگاهی هم بیرون بدن مادر زنده میمونه. اگه دین نداری لااقل انسان باش و در مورد چیزی که ازش اطلاعی نداری صحبت نکن.

قدصعدنا ذرى الحقائق بأقدام النبوّة والولاية، ونوّرنا سبع طبقات أعلام الفتوى بالهداية، فنحن ليوث الوغى ، وغيوث الندى ، وطعناءالعدى ، فينا السيف والقلم في العاجل ،ولواء الحمد والعلم في الآجل وأسباطنا حلفاء الدين ، وخلفاء النبيّين ، ومصابيح الأمم ، ومفاتيح الكرم ، فالكليم لبس حلّة الأصفياء لما شاهدنا منه الوفاء ، و روح القدس في جنان الصاغورة ، ذاق من حدائقنا الباكورة وشيعتنا الفئة الناجية ، والفرقة الزكيّة ، صاروا لنا ردءاً وصوناً ، على الظلمة إلباً وعوناً ، وستفجر لهم ينابيع الحيوان بعد لظى النيران ، لتمام ألم ،وطه ، الطواسين وهذا الكتاب ذرّة من جبل الرحمة ، وقطرة من بحر الحكمة ، كتب الحسن بن عليّ العسكريّ «عليهماالسلام»في سنة أربع وخمسين ومائتين

@fereshteh724    

سقط جنین تو بیست هفتگی قتل عمد محسوب میشه الا تو شرایطی که جان مادر در خطر باشه وگرنه مجازاتش اعدامه. هیچ دکتر یا مامای عاقلی این کار رو انجام نمیده چون با شکایت یکی از اولیای دم به اعدام محکوم میشه. اولیای دم بچه شما خودتون، همسرتون، پدر و مادر خودتون و پدر و مادر همسرتون میشن. اگر شما این کار رو بکنید هر کدوم از اون پنج نفر دیگه میتونن از شما و اون دکتر یا ماما شکایت کنن. علاوه بر قصاص مجازات عمومی هم ممکنه شامل حالتون بشه یعنی زندان.

قدصعدنا ذرى الحقائق بأقدام النبوّة والولاية، ونوّرنا سبع طبقات أعلام الفتوى بالهداية، فنحن ليوث الوغى ، وغيوث الندى ، وطعناءالعدى ، فينا السيف والقلم في العاجل ،ولواء الحمد والعلم في الآجل وأسباطنا حلفاء الدين ، وخلفاء النبيّين ، ومصابيح الأمم ، ومفاتيح الكرم ، فالكليم لبس حلّة الأصفياء لما شاهدنا منه الوفاء ، و روح القدس في جنان الصاغورة ، ذاق من حدائقنا الباكورة وشيعتنا الفئة الناجية ، والفرقة الزكيّة ، صاروا لنا ردءاً وصوناً ، على الظلمة إلباً وعوناً ، وستفجر لهم ينابيع الحيوان بعد لظى النيران ، لتمام ألم ،وطه ، الطواسين وهذا الكتاب ذرّة من جبل الرحمة ، وقطرة من بحر الحكمة ، كتب الحسن بن عليّ العسكريّ «عليهماالسلام»في سنة أربع وخمسين ومائتين

برو از عطاری قرص کمر بگیر با پودر نخود و تخم مرغ و روغن زرد بمال به کمرت یکمی هم روی ملاجت بمال  دو سه ساعت بذار بمونه بعد برو حموم 

البته سونو حتما برو که بقایای جفت نمونده باشه

@fereshteh724     سقط جنین تو بیست هفتگی قتل عمد محسوب میشه الا تو شرایطی که جان مادر در ...

بچه ای که بدنیا نیومده هیچ قصاصی نداره فقط دیه شامل میشه ، اولیای دم هم که اول من و پدرشیم راضی هستیم درصورت نبودن پدر کار به پدر بزرگ و مادر بزرگ میرسه، تو این ۲۰ هفته هم چون پدرش راضی نبود این کارو نکردم ، ما ممکنه هر لحظه طلاق بگیریم نمیخام ی بچه پاسوز شه اون هیچ گناهی نداره که تو این شرایط بدنیا بیاد 

من هفته بیستم هستم و بچه اولمه خودم عمدی می‌خوام سقط کنم ولی میترسم بعداً ناباروری بیاره :( از طرفی ...

وا خب شما كه نميخواستيش چرا زودتر نكردي اين كارو؟الان خيلي ديره ديگه طفلكي اون بچه

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
باورهای مذهبی که بی اندیشه از ابتدای تولد بهمون القا کردن باعث شده که همیشه از دید گناه و ثواب به یه ...

كاملا با صحبتاتون موافقم اما اينا واسه اوايله بارداريه نه هفته ٢٠ديگه الان خيلي ديره واسه تصميم به سقط اگه قصدشو داشتن بايد زودتر اقدام ميكردن

وا خب شما كه نميخواستيش چرا زودتر نكردي اين كارو؟الان خيلي ديره ديگه طفلكي اون بچه

همسرم راضی نبود می‌گفت اول بفهمیم جنسیت شو بعد، کلا آدم مسئولیت پذیر نیست تا الان لفتش داده ونزاشته میترسم دنیا بیاد واقعاً اذیت شه بچه

همسرم راضی نبود می‌گفت اول بفهمیم جنسیت شو بعد، کلا آدم مسئولیت پذیر نیست تا الان لفتش داده ونزاشته ...

نميدونم چي بگم عزيزم خودت بايد تصميم بگيري در اخر اما هر چ زودتر تصميمتو بگير چون بچه كلي مسئوليت داره و اگه بهش عشق نداشته باشي خيلي سخت ميشه برات با ارزوي بهترينا راستي از اين به بعد جلوگيريتو سفت و سختر كن

2706